Przeglądy placów zabaw

Przeglądy techniczne zazwyczaj odbywają się przed rozpoczęciem sezonu, podczas którego urządzenia do rekreacji są szczególnie eksploatowane. Dlatego wczesną wiosną dokonywana jest kontrola na placu zabaw lub siłowni zewnętrznej mająca na celu zadbanie o stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowników.

W Activeline przeprowadzamy regularne przeglądy placów zabaw. Polegają one na spotkaniu przedstawiciela zamawiającego z pracownikami firmy i wspólnym przeprowadzeniu kontroli. Przeglądy techniczne to sprawdzanie, czy wszystkie elementy ruchome prawidłowo działają, czy nic się nie odczepia i nie rdzewieje. Zwracana jest uwaga na barwy zestawów zabawowych i inne walory estetyczne. Zniszczenia zdarzają się niezwykle rzadko dzięki temu, że place zabaw Activeline wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, które są odporne na akty wandalizmu i różne warunki pogodowe, a urządzenia przez nas oferowane posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Przeglądy siłowni zewnętrznych

Kontrola siłowni zewnętrznej przebiega tak jak placu zabaw. Przedstawiciele klienta i firmy spotykają się na miejscu realizacji i sprawdzają funkcjonalność urządzeń. Kontrola bardzo rzadko wykazuje nieprawidłowości. Jednak kiedy takie wystąpią, zepsute elementy są niezwłocznie naprawiane lub wymieniane na nowe. Przeglądy przeprowadzane przez Activeline przebiegają sprawnie ze względu na wysokie kompetencje naszych pracowników.

Na czym polega przegląd placu zabaw

Przeglądy placów zabaw dla dzieci są wyjątkowo ważne, bo u dziecka bardzo łatwo o kontuzję. Dlatego podczas kontroli sprawdzany jest stan nawierzchni bezpiecznej. Ewentualne zniszczone elementy maty przerostowej, czy płytek gumowych wymienia się w szybki sposób. Regularne przeglądy i wykonanie placu zabaw z materiałów najwyższej jakości zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia jakichkolwiek zepsuć.

Okresowe kontrole placów zabaw

Regularne przeglądy placów zabaw dla dzieci są wyjątkowo ważne, nawet kiedy wykorzystane elementy są najwyższej jakości. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Żeby mogły swobodnie się bawić, a opiekunowie bez stresu im na to pozwalać place zabaw muszą być w pełni sprawne. Producent i zarządca muszą dokładać wszelkich starań i pilnować terminów. W Activeline pamiętamy o naszych realizacjach, cieszymy się, że najmłodsi z nich korzystają i dbamy, by zawsze byli całkowicie bezpieczni.