Kontakt

Activeline Marcin Taczalski
ul. Orkana 17/8
20-504 Lublin

Biuro w Lublinie – adres do korespondencji 
Orkana 17/8, 20-504 Lublin
Regon: 061407955  NIP: 714 173 57 82
Tel. +48 737 462 006
Tel. +48 514 564 374 (English speaking)
email: biuro@activeline.eu

email: activeline.biuro@gmail.com

Dział obsługi klienta

Yulii Hryshchenko

klient.activeline@gmail.com

Tel. 570 618 144

Wojciech Targoński

e w.targonski.activeline@gmail.com

Tel. 533 772 735

Patryk Watros

p.watros.activeline@gmail.com

Tel. 504 137 904

Dawid Tomaszewski
Tel. 737 982 872
d.tomaszewski.activeline@gmail.com

Dział projektowy

Beata Solis-Raczek

Specjalista ds.projektowania

projekty.activeline@gmail.com

Magdalena Fecycz

Architekt krajobrazu

m.fecycz.activeline@gmail.com

Magdalena Pachuta

Architekt krajobrazu
Tel. 737 888 547
m.pachuta.activeline@gmail.com

Anna Łuka

Architekt krajobrazu

a.luka.activeline@gmail.com

Księgowość

Agnieszka Lenart

Księgowa

a.lenart.activeline@gmail.com

Zamówienia publiczne

Monika Niezgoda

Kierownik ds. zamówień publicznych

m.niezgoda.activeline@gmail.com

Zarządzanie inwestycjami

Małgorzata Wrona

Dyrektor ds. inwestycji
Tel. 885 256 565
m.wrona.activeline@gmail.com

Anna Białkowska 

Inżynier budowy

a.bialkowska.activeline@gmail.com

Serwis i przeglądy placów zabaw
Roman Grzybowski

Tel. 502 100 989
serwis@activeline.eu

Formularz kontaktowy

PolishEnglishGermanSpanish