Active Line

ul. Wojciechowska 7f,
20-704 Lublin

NIP: 714 173 57 82

Sekretariat

tel: +48 737 462 006
tel: +48 514 564 374 English speaking
tel: +48 570 618 144  Русскоговорящий

email: biuro@activeline.eu

.

Marcin Taczalski – właściciel

Małgorzata Wrona – Prokurent/ Dyrektor ds. inwestycji

tel: 885 256 565
email: malgorzata.wrona@activeline.eu

Olga Wątor – Wicedyrektor ds. inwestycji

email: olga.wator@activeline.eu

Monika Niezgoda – Kierownik ds. zamówień publicznych (Obsługa formalno -prawna)

email: monika.niezgoda@activeline.eu

Dział handlowy

Bartosz Szyba

email: b.szyba.activeline@gmail.com

tel: 691 353 988

Zamówienia publiczne

Magdalena Fecycz

Specjalista ds. przetargów

email: magdalena.fecycz@activeline.eu

tel: 698 495 873

Jurij Mewsza

Specjalista ds. przetargów

email: jurij.mewsza@activeline.eu

tel: 731 024 222

Magdalena Ferens

Specjalista ds. przetargów

email: magdalena.ferens@activeline.eu

Dział projektowy

tel: 737 888 547

Agnieszka Melko

Architekt krajobrazu

email: a.melko.activeline@gmail.com

Iwona Madzelan

Architekt krajobrazu

email: iwona.madzelan@activeline.eu

Magdalena Siudem

Architekt-Projektant

email: m.siudem.activeline@gmail.com

Marta Grzyb

Architekt krajobrazu

email: m.grzyb.activeline@gmail.com

Obsługa inwestycji

Anna Białkowska

Specjalista ds. inwestycji

tel: 514 564 374
email: a.bialkowska.activeline@gmail.com

Yulii Hryshchenko

Specjalista ds. kontraktów

tel: 570 618 144

email: klient.activeline@gmail.com

Zarządzanie inwestycjami

Małgorzata Wrona

Dyrektor ds. inwestycji, Prokurent

tel: 885 256 565
email: malgorzata.wrona@activeline.eu

Dział marketingu

Specjalista ds. marketingu
email: karolina.sokol@activeline.eu

tel: 516 719 747

Reklamacje

email: reklamacje.activeline@gmail.com

tel: 570 618 144

Serwis i przeglądy placów zabaw

Roman Grzybowski

tel: 502 100 989
serwis@activeline.eu

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →