Activeline Marcin Taczalski

Biuro w Lublinie 

ul. Wojciechowska 7f,
20-704 Lublin

NIP: 714 173 57 82
Regon: 061407955

tel: +48 737 462 006
tel: +48 514 564 374 (English speaking)

email: biuro@activeline.eu
email: activeline.biuro@gmail.com

Dział obsługi klienta

Wojciech Targoński

email: w.targonski.activeline@gmail.com
tel: 533 772 735

Michał Szalast

email: m.szalast.activeline@gmail.com
tel: 785 269 444

Patryk Watros

tel: 504 137 904

Agnieszka Małyska

email: a.malyska.activeline@gmail.com

tel: 737 982 892

Dział projektowy

Magdalena Pachuta

Architekt krajobrazu
tel: 737 888 547
email: m.pachuta.activeline@gmail.com

Beata Solis-Raczek

Specjalista ds.projektowania

Reklamacje i obsługa inwestycji

Yulii Hryshchenko

email: klient.activeline@gmail.com
Tel: 570 618 144

Księgowość

Agnieszka Lenart

email: a.lenart.activeline@gmail.com

Zamówienia publiczne

Monika Niezgoda

Kierownik ds. zamówień publicznych

email: m.niezgoda.activeline@gmail.com

Przetargi

Olga Wątor

Wicedyrektor ds. inwestycji

email: o.wator.activeline@gmail.com

Magdalena Fecycz

email: m.fecycz.activeline@gmail.com

Anna Łuka

email: a.luka.activeline@gmail.com

Jurij Mewsza

email: j.mewsza.activeline@gmail.com
tel: 731 024 222

Sylwia Ostrowska

email: s.ostrowska.activeline@gmail.com

Zarządzanie inwestycjami

Małgorzata Wrona

Dyrektor ds. inwestycji

tel: 885 256 565
email: m.wrona.activeline@gmail.com

Anna Białkowska

Specjalista ds. inwestycji

tel: 514 564 374

email: a.bialkowska.activeline@gmail.com

Serwis i przeglądy placów zabaw

Roman Grzybowski
tel: 502 100 989
serwis@activeline.eu

Znajdź przedstawiciela regionalnego

Kliknij w wybrane województwo, by zobacyzć dane kontaktowe przedstawiciela regianalnego.

  • dolnoslaskie
    Wojciech Targoński
    w.targonski.activeline@gmail.com
    533 772 735
  • kujawsko-pomorskie
    Dawid Tomaszewski
    d.tomaszewski.activeline@gmail.com
    737 982 872
  • lubelskie
    Wojciech Targoński
    w.targonski.activeline@gmail.com
    533 772 735
  • lubuskie
    Michał Szalast
    m.szalast.activeline@gmail.com
    785 269 444
  • lodzkie
    Dawid Tomaszewski
    d.tomaszewski.activeline@gmail.com
    737 982 872
  • malopolskie
    Yulii Hryshcenko
    klient.activeline@gmail.com
    570 618 144
  • mazowieckie
    Dawid Tomaszewski
    d.tomaszewski.activeline@gmail.com
    737 982 872
  • opolskie
    Michał Szalast
    m.szalast.activeline@gmail.com
    785 269 444
  • podkarpackie
    Agnieszka Małyska
    a.malyska.activeline@gmail.com
    737 982 892
  • podlaskie
    Agnieszka Małyska
    a.malyska.activeline@gmail.com
    737 982 892
  • pomorskie
    Yulii Hryshcenko
    klient.activeline@gmail.com
    570 618 144
  • slaskie
    Dawid Tomaszewski
    d.tomaszewski.activeline@gmail.com
    737 982 872
  • swietokrzyskie
    Yulii Hryshcenko
    klient.activeline@gmail.com
    570 618 144
  • warminsko-mazurskie
    Agnieszka Małyska
    a.malyska.activeline@gmail.com
    737 982 892
  • wielkopolskie
    Dawid Tomaszewski
    d.tomaszewski.activeline@gmail.com
    737 982 872
  • zachodniopomorskie
    Michał Szalast
    m.szalast.activeline@gmail.com
    785 269 444

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →