Instagram YouTube Facebook

O nas

Tworzymy miejsca, które cieszą…
Jesteśmy specjalistami w zagospodarowywaniu przestrzeni przeznaczonej do zabawy i aktywności fizycznej na zewnątrz. Grupa Active Line zajmuje się kompleksową realizacją projektów, poczynając od koncepcji i wizualizacji, poprzez realizację i odbiór końcowy, a kończąc na serwisie i przeglądach technicznych.


ponad

1000

wygranych przetargów

1000

produktów w ofercie

ponad

3000

zrealizowanych inwestycji

Zespół
profesjonalistów


Kadrę Activeline stanowi zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasi klienci cenią sobie współpracę z nami dzięki profesjonalizmowi, dobremu kontaktowi, terminowości i rzetelności w wykonywanych zadaniach.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, urzędami, deweloperami, jak i również ze szkołami i hotelami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na jego potrzeby. Staramy się poświęcić mu jak najwięcej czasu, by działania przebiegały zadowalająco i efektywnie.

Budują
nas wartości


Activeline jest firmą ze stabilną pozycją na rynku uzyskaną dzięki sumiennej pracy i zaangażowaniu. Wierzymy, że sukcesy biznesowe możemy osiągać tylko poprzez uczciwość i aktywną postawę we współpracy z klientami. Darzymy kupujących zaufaniem i robimy wszystko, by stworzyć ich wymarzone miejsca.

Wspieramy lokalne inicjatywy integrujące i rozwijające społeczności. Działamy z troską o środowisko naturalne i zdrowie przyszłych pokoleń. Wierzymy, że sport może być uniwersalną receptą na szczęście.

Zapraszamy do współpracy.

Aktywne społeczeństwo naszym celem


Chcemy, by każde miasto w Polsce mogło pochwalić się nowoczesnymi strefami rekreacji dla osób w każdym wieku, i o różnych możliwościach
fizycznych. Cieszy nas wizja przyszłości z nowoczesnymi osiedlami, parkami i placami pełnymi szczęśliwych i zdrowych dzieci i dorosłych.

Wierzymy, że nasza praca sprawia, że dzieci świetnie się bawią na placach zabaw, dorośli oraz osoby niepełnosprawne trenują na profesjonalnych maszynach, seniorzy spędzają czas na siłowniach outdoor fitness, a młodzież rozwija umiejętności street workout i trenuje na świeżym powietrzu, używając do tego Atlasów Treningowych.

Wyjątkowe produkty
dla każdego


W naszej ofercie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do stworzenia siłowni zewnętrznej, otwartej strefy rekreacji, publicznego i prywatnego placu zabaw dla dzieci, siłowni profesjonalnej i street workoutu, czy też osiedlowej przestrzeni do uprawiania sportu. Produkty Activeline to certyfikowane urządzenia najwyższej jakości. Czerpiemy z najnowszych technologii, dbając o bezpieczeństwo i komfort użytkowania naszego sprzętu.

Nasze urządzenia niewątpliwie upiększają przestrzeń, a swoją estetyką, w zależności od preferencji klienta, wtapiają się w okolicę lub
przyciągają uwagę wyjątkowym designem. Są to najtrwalsze i najbezpieczniejsze urządzenia, czego dowodem są liczne atesty i certyfikaty. Posiadamy linie urządzeń skierowane do klientów o różnych gustach, preferencjach i możliwościach finansowych.

Zrealizowane inwestycje

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Efekty naszej pracy od lat cieszą mieszkańców
miast i miasteczek w całej Polsce!

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW