Instagram YouTube Facebook

Place zabaw na osiedle

Nowo powstające osiedla mieszkaniowe budowane przez deweloperów często mają kiepską infrastrukturę. Choć na wizualizacjach wyglądają jak małe raje dla rodzin z dziećmi, finalnie okazuje się, że brakuje na nich miejsc parkingowych, ławek, koszy na śmieci a nawet placu zabaw. Tymczasem osiedlowy plac zabaw jest niezbędny na każdym rozwojowym osiedlu. Jego aranżacja powinna być oczkiem w głowie każdego dewelopera, poważnie traktującego swoich klientów. Nowoczesne urządzenia na tereny osiedlowe pozwalają tworzyć zindywidualizowane przestrzenie do zabawy dla młodszych i starszych dzieci.

Możemy wybierać spośród zestawów zabawowych oraz pojedynczych urządzeń, takich jak huśtawki, bujaki na sprężynach, równoważnie, piaskownice, trampoliny a także urządzenia dedykowane siłowniom na świeżym powietrzu. Tak, nowoczesny osiedlowy plac zabaw może być także użytkowany przez dorosłych – siłownia pod chmurką jest tego najlepszym przykładem. Na placu zabaw, na którym dorośli się nie nudzą, dzieci mogą bawić się dłużej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 ocen, średnia ocena to : 4,00 z 5) gwiazdek
Loading...

osiedle: produkty

Pomysłowa organizacja przestrzeni wspólnej

Atrakcyjna dla mieszkańców osiedla organizacja przestrzeni wspólnej to jedna z podstaw zintegrowania się lokalnej społeczności. Kwestia placu zabaw zawsze jest bardzo żywotna: jeśli dzieci nie mają wyznaczonego terenu, na którym mogą biegać, skakać, grać w piłkę i korzystać z huśtawek czy ścianki wspinaczkowej, zaczynają się bawić w miejscach zupełnie do tego nieprzeznaczonych – np. na parkingu. Ryzyko, że podczas zabawy mogą uszkodzić samochody jest znaczne.

Im bardziej pomysłowa aranżacja przestrzeni wspólnej, tym większa szansa, że mieszkańcy osiedla wejdą ze sobą w bliższe kontakty, które zaowocują nie tylko relacjami towarzyskimi, ale także ułatwią zawiązanie i funkcjonowanie wspólnoty mieszkaniowej oraz podejmowanie dalszych decyzji dotyczących kolejnych inwestycji oraz zakup nowych atrakcyjnych urządzeń na tereny osiedlowe. Dobrze zaprojektowany osiedlowy plac zabaw może całkowicie zmienić myślenie mieszkańców na temat organizacji przestrzeni wspólnej.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW