Urządzenia sprawnościowe dla dzieci

Istnieje wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu i wiele rodzajów zabaw. Jednak to gry i zabawy ruchowe najbardziej kompleksowo i bezdyskusyjnie pozytywnie wpływają na rozwój dzieci. Współczesne place zabaw to nie tylko piaskownica, huśtawka i domek, ale również doskonałej jakości urządzenia sprawnościowe, dzięki którym młodsze i starsze dzieci mogą trenować sprawność motoryczną, ćwiczyć równowagę, uczyć się podstaw wspinaczki… Zestaw sprawnościowy i zestaw wspinaczkowy to wyposażenie, którego nie powinno zabraknąć na placu zabaw przeznaczonym dla starszych dzieci.

Activeline oferuje szeroki wybór zestawów sprawnościowych dla dzieci. To doskonałej jakości, wieloelementowe i uniwersalne konstrukcje, które mogą być użytkowane przez młodszych i starszych – aktywności podejmowane przez dzieci mogą mieć różny stopień trudności i zaawansowania, dopasowany do indywidualnych umiejętności i możliwości. Projektowane i tworzone przez nas zestawy sprawnościowe i zręcznościowe różnią się między sobą gabarytami oraz liczbą elementów – bez problemu wkomponowują się w istniejące już place zabaw, podwórka i ogrody. Ogromną zaletą tego typu konstrukcji jest możliwość jednoczesnego użytkowania ich przez kilkoro dzieci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Zestawy sprawnościowe: produkty

Drabinki oraz zestawy wspinaczkowe

Zestawy sprawnościowe Activeline to stalowa lub drewniana konstrukcja oraz od kilku do kilkunastu różnych elementów. W skład zestawów mogą wchodzić rozmaite drabinki dla dzieci (pionowe i poziome), ściany wspinaczkowe, liny i linearia (systemy lin), szczebelki oraz uchwyty do podciągania i bujania. Ćwiczenia sprawnościowe dla dzieci, które można wykonać na zestawach zręcznościowych to doskonała forma aktywności na świeżym powietrzu. Warto ją proponować zwłaszcza starszym dzieciom, które „wyrosły” już z piaskownicy i szukają swojego miejscu na placu zabaw.

Wszystkie elementy zestawów Activeline zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, certyfikowanych i specjalnie zabezpieczanych. Zamknięte profile i zabezpieczone śruby gwarantują, że konstrukcje nie będą korodowały od środka, a całe zestawy są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, opadów i granicznych temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne i akty wandalizmu.

Ile to kosztuje? Zachęcamy do zapoznania się a aktualnym cennikiem urządzeń sprawnościowych dostępnym na naszej stronie.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →