Instagram YouTube Facebook

Urządzenia sprawnościowe dla dzieci

Istnieje wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu i wiele rodzajów zabaw. Jednak to gry i zabawy ruchowe najbardziej kompleksowo i bezdyskusyjnie pozytywnie wpływają na rozwój dzieci. Współczesne place zabaw to nie tylko piaskownica, huśtawka i domek, ale również doskonałej jakości urządzenia sprawnościowe, dzięki którym młodsze i starsze dzieci mogą trenować sprawność motoryczną, ćwiczyć równowagę, uczyć się podstaw wspinaczki… Zestaw sprawnościowy i zestaw wspinaczkowy to wyposażenie, którego nie powinno zabraknąć na placu zabaw przeznaczonym dla starszych dzieci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena to : 3,50 z 5) gwiazdek
Loading...

Zestawy sprawnościowe: produkty


Activeline oferuje szeroki wybór zestawów sprawnościowych dla dzieci. To doskonałej jakości, wieloelementowe i uniwersalne konstrukcje, które mogą być użytkowane przez młodszych i starszych – aktywności podejmowane przez dzieci mogą mieć różny stopień trudności i zaawansowania, dopasowany do indywidualnych umiejętności i możliwości. Projektowane i tworzone przez nas zestawy sprawnościowe i zręcznościowe różnią się między sobą gabarytami oraz liczbą elementów – bez problemu wkomponowują się w istniejące już place zabaw, podwórka i ogrody. Ogromną zaletą tego typu konstrukcji jest możliwość jednoczesnego użytkowania ich przez kilkoro dzieci.

Drabinki oraz zestawy wspinaczkowe

Zestawy sprawnościowe Activeline to stalowa lub drewniana konstrukcja oraz od kilku do kilkunastu różnych elementów. W skład zestawów mogą wchodzić rozmaite drabinki dla dzieci (pionowe i poziome), ściany wspinaczkowe, liny i linearia (systemy lin), szczebelki oraz uchwyty do podciągania i bujania. Ćwiczenia sprawnościowe dla dzieci, które można wykonać na zestawach zręcznościowych to doskonała forma aktywności dla dzieci na świeżym powietrzu. Warto ją proponować zwłaszcza starszym dzieciom, które „wyrosły” już z piaskownicy i szukają swojego miejscu na placu zabaw.

Wszystkie elementy zestawów Activeline zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, certyfikowanych i specjalnie zabezpieczanych. Zamknięte profile i zabezpieczone śruby gwarantują, że konstrukcje nie będą korodowały od środka, a całe zestawy są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, opadów i granicznych temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne i akty wandalizmu.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW