Certyfikowane zestawy zabawowe na place zabaw

Zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, tunel czy mostek wiszący? Można mieć wszystko naraz. Najlepszy wybór na plac zabaw – zestaw, zwłaszcza zestaw zabawowy wielofunkcyjny! 

 

W naszej ofercie proponujemy bardzo atrakcyjne zestawy zabawowe na plac zabaw dla dzieci. Nasze zestawy zabawowe na place zabaw powstają z dbałością o najmniejszy szczegół, są odporne na akty wandalizmu oraz skutki zmiennych warunków pogodowych. Dzięki ciekawym i niepowtarzalnym wzorom zestawu plac zabaw może zamienić się w magiczne miejsce służące rozwijaniu nie tylko zdolności ruchowych, ale i wyobraźni. Każdy nasz zestaw zabawowy na plac zabaw spełnia wymagania norm bezpieczeństwa, a szeroki wybór sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 ocen, średnia ocena to : 4,40 z 5) gwiazdek
Loading...

Nasza oferta:

Delux

Delux

Zestawy zabawowe w wersji DELUX, to najwyższy dostępny standard wykonania w naszej ofercie. Urządzenia zabawowe wykonane są z rur stalowych grubościennych o największej średnicy na rynku, dzięki temu zestawy zabawowe zyskują bardzo solidną i wytrzymałą konstrukcję i są nawet dwukrotnie większe i mocniejsze od dostępnych na...
Zobacz →
Premium PR

Premium PR

Wyjątkowe zestawy zabawowe Activeline Premium PR wyróżniają się wspaniałym designem i doskonałą wytrzymałością. Urządzenia wykonane z drewna klejonego warstwowo, kotwy stalowe, ocynkowane i malowane specjalistycznymi farbami lub z profili stalowych śrutowanych, cynkowanych, malowanych proszkowo w kolorze, wyk...
Zobacz →

Zestawy zabawowe: produkty

Bezpieczne zestawy zabawowe na plac zabaw to certyfikowane zestawy 

Aby mieć pewność najlepszej jakości elementów i bezpieczeństwa konstrukcji, wybierz certyfikowany zestaw zabawowy. Plac zabaw usytuowany w przestrzeni publicznej wręcz musi być wyposażony w urządzenia zabawowe z atestem, co wynika z przepisów prawa, jednak do prywatnego użytku również warto wybierać tylko te atestowane. 

 

Zestawy zabawowe na place zabaw bez atestu mogą mieć wady konstrukcyjne, skutkujące nawet poważnymi obrażeniami u dziecka. W Active Line nie akceptujemy takiego ryzyka – wszystkie nasze urządzenia zabawowe na plac zabaw posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty.

Zestaw zabawowy – plac zabaw wcale nie jest za mały!

Myślisz, że jeśli masz bardzo mało miejsca na aranżację przestrzeni, to możesz tam ustawić najwyżej ze dwa urządzenia zabawowe na plac zabaw? Na przykład jedną huśtawkę i zjeżdżalnię? Nic bardziej mylnego! 

Ogromną zaletą zestawów zabawowych jest świetne wykorzystanie przestrzeni – jeden zestaw, w którego skład wchodzą elementy kilku urządzeń zabawowych na plac zabaw zajmuje mniej miejsca niż gdybyśmy chcieli ustawić tych kilka sprzętów obok siebie. Niezwykle popularnym wyborem jest zestaw wielofunkcyjny – plac zabaw może zyskać naprawdę wiele uwielbianych przez dzieci urządzeń w ramach jednej konstrukcji. 

Co wchodzi w skład zestawów zabawowych?

Niezależnie od tego, jaki konkretnie wybierzesz zestaw, plac zabaw na tym zyska – w każdym są uwielbiane przez dzieci urządzenia zabawowe. Może to być na przykład zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, ze ścianką wspinaczkową, z mostkiem, wieżą, tunelem i wieloma innymi elementami. Dodatkowo większość zestawów zabawowych na place zabaw jest wyposażona w rozbudzające kreatywność, unikalne panele edukacyjne. Zestaw zabawowy wielofunkcyjny to najlepszy wybór łączący w sobie zalety różnych urządzeń spotykanych na placach zabaw. 

Zestawy zabawowe – plac zabaw marzeń od Active Line

Oprócz funkcjonalności zestawy zabawowe na plac Active Line wyróżniają się oryginalną i barwną formą – znajdziemy tu m.in. kształty nawiązujące do zamków, pojazdów czy zwierzątek. 

Mnogość zestawów zabawowych, ich kolorów utrudnia Ci podjęcie decyzji? Nasi profesjonaliści na pewno coś podpowiedzą! Może tym, czego szukasz, jest konkretnie zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, a może zestaw z piaskownicą lub z drabinką linową? Znajdziemy taki. A może chcesz po prostu dobrze wykorzystać przestrzeń i jednocześnie nie zawieść dzieci? W takim razie wybierz zestaw wielofunkcyjny – plac zabaw mimo niewielkich rozmiarów, może stać się spełnieniem ich marzeń. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy można zmieniać kolory zestawów zabawowych z katalogu?

Tak, wspólnie z naszym architektem krajobrazu klient może dobrać idealną kolorystykę na swój plac zabaw dla dzieci.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →