Instagram YouTube Facebook

Certyfikowane zestawy zabawowe na place zabaw

Tym, co szczególnie wyróżnia naszą ofertę, jest ogromny wybór wyposażenia na place zabaw. Certyfikowane zestawy zabawowe występują w wariantach różniących się m.in. tworzywem, rozmiarami, formą, kolorystyką czy proponowanymi formami rozrywki. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 ocen, średnia ocena to : 4,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Nasza oferta

Premium PR

Premium PR

Wyjątkowe zestawy zabawowe Activeline Premium PR wyróżniają się wspaniałym designem i doskonałą wytrzymałością. Urządzenia wykonane z drewna klejonego warstwowo, kotwy stalowe, ocynkowane i malowane specjalistycznymi farbami lub z profili stalowych śrutowanych, cynkowanych, malowanych proszkowo w kolorze, wyk...
Zobacz więcej

Zestawy zabawowe: produkty

Nowoczesne zestawy zabawowe z certyfikatami na place zabaw

Certyfikowane zestawy zabawowe na place zabaw od producenta Active Line mają unikalny, ponadczasowy design, który podkreśli walory każdej przestrzeni. W zależności od potrzeb można wybrać kompaktowy, który dyskretnie zapełni kawałek wolnego miejsca na miejskim skwerku, albo postawić na ogromny, rozbudowany zestaw o nietuzinkowej formie, aby pełnił funkcję głównego elementu przyciągającego uwagę. 

Certyfikowane drewniane i metalowe zestawy zabawowe

W naszej ofercie można znaleźć certyfikowane zestawy zabawowe na plac zabaw wykonane z drewna oraz metalu. Każdy z nich cechuje się najwyższym poziomem wykonania. Zadbano o doskonałe wyprofilowanie nawet najmniejszych elementów, żeby zapewnić małym użytkownikom maksymalny komfort zabawy.

Drewniane certyfikowane zestawy zabawowe idealnie komponują się z innymi urządzeniami wykonanymi z naturalnych tworzyw. Doskonale sprawdzą się jako element ekologicznego placu zabaw, a także jako samodzielne miniobiekty rekreacyjne. Wykonane są z drewna klejonego warstwowo i zabezpieczone przed wpływem niesprzyjających czynników pogodowych. 

Jeśli zależy Ci na bardziej nowoczesnym wyglądzie, łatwej konserwacji oraz najwyższym stopniu wytrzymałości, wybierz certyfikowane metalowe zestawy zabawowe. Podobnie jak te wykonane z drewna, występują one w całej mnogości kolorów i form nawiązujących np. do zamków, statków, pojazdów czy zwierzątek. 

Bezpieczeństwo i dobra zabawa dzięki certyfikowanym zestawom zabawowym od Active Line

Certyfikowane zestawy zabawowe – place zabaw atrakcyjne dla dzieci raczej nie mogą się bez nich obyć. Dzięki wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych surowców, nasze urządzenia wyróżniają się znacznym stopniem trwałości, nawet jeśli dostaną się w rączki największych urwisów. Do każdego z nich dobieramy odpowiednią bezpieczną nawierzchnię amortyzującą ewentualne upadki. 

Certyfikowane zestawy zabawowe dla dzieci od Active Line są szczególnie chętnie wybierane jako wyposażenie placów zabaw w pobliżu szkół czy przedszkoli. Wiele z nich zawiera bowiem elementy dydaktyczne, które pomagają zatroszczyć się o właściwy rozwój umysłowy małych użytkowników. 

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW