Integracyjne place zabaw dla dzieci niepełnosprawnych

Place zabaw dla dzieci niepełnosprawnych to urządzenia i konstrukcje zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością. Wszystkie kluczowe elementy zestawów zabawowych są dostosowane do potrzeb dzieci z różnego rodzaju ograniczeniami w zakresie ruchu, w tym dla dzieci poruszających się na wózkach. Integracyjne place zabaw pozostają równocześnie maksymalnie atrakcyjne dla dzieci w pełni sprawnych. To miejsca stworzone z myślą o wspólnej zabawie – bez żadnych ograniczeń, respektujące prawa i potrzeby wszystkich dzieci. Inwestycja w nowoczesny plac zabaw przeznaczony zarówno dla dzieci niepełnosprawnych, jak i ich pełnosprawnych rówieśników jest kwintesencją odpowiedzialnego podejścia do integracji społecznej, ułatwiającej scalanie i harmonizowanie lokalnych społeczności.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Place zabaw integracyjne / dla niepełnosprawnych: produkty

Integracyjny plac zabaw – dostępny, atrakcyjny i wspierający rozwój dzieci

Ideą integracyjnych placów zabaw jest zaspokajanie potrzeb dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych – w jednym miejscu, w ramach nowoczesnych zestawów zabawowych. Takie są innowacyjne place zabaw dostępne w naszej ofercie! To m.in. konstrukcje, które zostały odpowiednio poszerzone, by umożliwić korzystanie z nich dzieciom z ograniczeniami ruchowymi (dostępne również dla dzieci poruszających się na wózkach) i konstrukcje, które zostały wyposażone w stabilne poręcze i uchwyty oraz antypoślizgowe schody i podesty. Zestawy zabawowe na integracyjne place zabaw to również dodatkowe elementy: panele muzyczne, panele z grami sensorycznymi oraz tablice do malowania.

Bezpieczne place zabaw? Bezpieczna integracja!

Place zabaw to miejsca projektowane i tworzone z myślą o dzieciach, ich potrzebach i oczekiwaniach. Każdy plac zabaw powinien być maksymalnie atrakcyjny i dopasowany do potrzeb jego użytkowników. Równie ważne jest bezpieczeństwo konstrukcji i urządzeń, z których korzystają dzieci. Klucz do bezpiecznego placu zabaw? Perfekcyjny projekt i wykonanie, z najwyższej jakości materiałów i łączników. Istotne jest m.in.: zachowanie stref bezpieczeństwa, zastosowaniem podłoża amortyzującego i wykorzystaniem elementów antypoślizgowych, a także solidne mocowanie konstrukcji do podłoża. W Active Line oferujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia i konstrukcje. Wszystkie integracyjne zestawy zabawowe są zgodne z normą PN-EN 1177, a wszystkie podłoża amortyzujące są dobierane według wytycznych normy PN-EN 1176.

Nowoczesne place zabaw dla niepełnosprawnych i pełnosprawnych

Przygotowując ofertę placów zabaw dla dzieci niepełnosprawnych zadbaliśmy również o doskonały design wszystkich zestawów. To nowoczesne zestawy zabawowe, które harmonijnie wpisują się zarówno w miejską, jak i wiejską przestrzeń. Wykonane z trwałych, świetnie wykończonych i zabezpieczonych przed korodowaniem i aktami wandalizmu elementów, przede wszystkim: najwyższej klasy klejonego i impregnowanego drewna sosnowego, stali nierdzewnej oraz płyt HDPE i HPL. Wybrane integracyjne place zabaw dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można idealnie dopasować zestaw do otoczenia, m.in. elementów małej i dużej architektury.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →