Piaskownice dla dzieci - zamykane i otwarte

Piaskownica to niezbędny element wyposażenia placu zabaw dla najmłodszych dzieci. To w piaskownicach maluchy zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą się podstawowych zasad życia w społeczeństwie oraz oswajają trudną sztukę dzielenia się zabawkami. Ponadto zabawy w piasku są doskonałą rozrywką, angażującą i stymulującą m.in. zmysł dotyku, pobudzającą wyobraźnię i kreatywność, pozwalającą w przyjemny sposób ćwiczyć zdolności manualne oraz koordynację ręka – oko.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Lista produktów z kategorii Piaskownice

piaskownica kwadratowa

PIASKOWNICA FORSYCJA PR

Piaskownica Forsycja - wersja Premium (drewno klejone).

Zobacz produkt →
piaskownica sześciokątna

PIASKOWNICA KALINA PR (nr kat. K-213)

Piaskownica Kalina - wersja Premium (drewno klejone).

Zobacz produkt →
piaskownica zasuwana

PIASKOWNICA ZASUWANA (nr kat. PR-217)

Piaskownica zasuwana - wersja Premium (drewno klejone).

Zobacz produkt →
piaskownica łóź

PIASKOWNICA BARKA PR (nr kat. K-215)

Piaskownica Barka - wersja Premium (drewno klejone).

Zobacz produkt →

Piaskownica sześciokątna HDPE

Sześciokątna piaskownica wykonana z tworzywa sztucznego, która jest wyjątkowo mocna i wytrzymała. Odporna na akty wandalizmu i skutki zmiennych warunków atmosferycznych jest stworzona by przetrwać wiele lat w niezmienionym stanie. Certyfikowana piaskownica to idealne rozwiązanie dla przedszkoli i szkół. Piaskownica...

Zobacz produkt →

Piaskownica czworokątna HDPE

Duża, bardzo mocna piaskownica odporna na akty wandalizmu i zmienne warunki pogodowe. Piaskownica jest solidnie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Posiada wymagane certyfikaty. Piaskownica wspaniale komponuje się w każdej przestrzeni. Dobrze pasuje do innych elementów placu zabaw dla dzieci...

Zobacz produkt →

Otwarte oraz zamykane piaskownice na plac zabaw

Piaskownice dla dzieci mogą mieć różny kształt i gabaryty – im większe i głębsze, tym więcej dzieci będzie mogło się w nich równocześnie bawić. Zamykane piaskownice z pokrywą doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach – będzie można znacząco wydłużyć świeżość piasku, zabezpieczyć przed ewentualnym zabrudzeniem go przez zwierzęta (przede wszystkim koty), a także częściowo przed deszczem i śniegiem. Świetnym rozwiązaniem są również piaskownice z daszkami, które ochronią bawiące się w nich dzieci przed słońcem. Starsze dzieci i rodzice doceniają praktyczne siedziska usytuowane na wierzchołkach konstrukcji piaskownic.

Współczesne piaskownice najczęściej wykonywane są z trwałych i solidnych tworzyw sztucznych, które gwarantują ich długoletnie użytkowanie w niezmienionym stanie. Tworzywa sztuczne są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i akty wandalizmu. Do produkcji piaskownic drewnianych używa się wysokiej klasy twardego drewna, które jest odpowiednio impregnowane i zabezpieczane, by maksymalnie wydłużyć żywot konstrukcji.

Activeline.eu to producent najwyższej jakości piaskownic dla dzieci, które doskonale wpiszą się w mniejsze i większe place zabaw, przedszkolne, szkolne i osiedlowe. Projektujemy piaskownice ogrodowe drewniane i plastikowe, z funkcjonalnymi siedziskami oraz pokrywami lub bez nich. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas projekty spełniały najbardziej wyśrubowane standardy jakości oraz odznaczały się doskonałym designem.