Instagram YouTube Facebook

Muzyczne place zabaw dla dzieci - rozwijanie pasji poprzez zabawę

Muzyczne place zabaw to stosunkowo nowy pomysł, który zdążył już podbić serca tysięcy dzieci. Jak on dokładnie wygląda i co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Muzyczne place zabaw dla dzieci: produkty

Muzyczny plac zabaw – rozwija zdolności muzyczne poprzez zabawę

Niejeden rodzic jest przekonany, że ma w domu małego geniusza. Może będzie to wybitny matematyk, aktor, sportowiec, akrobata, a może rysownik? Dobrze wyposażone place zabaw pomagają w rozwijaniu naprawdę różnych talentów.

Już dosyć dawno wprowadzono na tego typu obiekty tablice do pisania i malowania, panele dydaktyczne oraz wiele rodzajów gier kształtujących zdolności umysłowe. Ścianki wspinaczkowe, drabinki, linaria, tory przeszkód czy ścieżki zdrowia w sposób oczywisty pomagają rozwijać sprawność fizyczną – szybkość, zwinność, siłę mięśni, koordynację ruchową.

Wiele urządzeń pomaga też zaszczepić w dzieciach ducha sportowej rywalizacji. Zanim jednak upowszechniły się instrumenty muzyczne na place zabaw, mali melomani mogli czuć się nieco pokrzywdzeni brakiem troski o ich potrzeby.

Na szczęście to się zmieniło. W naszych miastach powstaje coraz więcej muzycznych placów zabaw, które pomagają młodszym dzieciom poznawać i rozumieć świat dźwięków, a starszym – rozwijać słuch muzyczny oraz zdolności komponowania pierwszych utworów. Korzystanie z nich jest dla naszych pociech świetną zabawą, w przeciwieństwie do lekcji muzyki, które czasami bywają nudne.

Instrumenty muzyczne na place zabaw

W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór instrumentów na muzyczny plac zabaw, z których korzystanie nie wymaga wielkich umiejętności, a dostarcza mnóstwa frajdy. Oferujemy m.in.: różne rodzaje bębenków, dzwony rurowe oraz w typie monk, handpany z pałkami (również w wersjach z siedziskiem), ksylofony czy marimbafony.

Brzmi ciekawie, zagadkowo? Zapewniamy, że korzystanie z każdego z nich jest bardzo intuicyjne. A nic tak dobrze nie pobudzi kreatywności, jak odpowiednio zróżnicowany plac zabaw muzyczny.

Muzyczne place zabaw z Activeline

Z Active Line plac zabaw może stać się wielką sceną, a nasze dziecko gwiazdą muzyki, która rozwija swoją twórczą inwencję. Jeszcze lepiej, kiedy sami przyłączymy się do koncertu – nie trzeba nam nawet talentu, wystarczy odrobina poczucia rytmu i zarzucenie myślenia, że ,,dorosłym to już nie wypada”.

Instrumenty muzyczne na place zabaw od Active Line są gwarancją udanych rodzinnych eksperymentów muzycznych. Ich jakość wykonania sprawia, że są wyjątkowo trwałe i odporne na oddziaływanie niszczycielskich czynników, w tym trudnych warunków atmosferycznych. Zabezpieczono je także na wypadek wandalskich zachowań hejterów, którzy taką plenerową twórczość mają za nic.

Sprawdź np. nasz instrument dzwony rurowe na plac zabaw oraz instrument handpan typu duet z kotwą płaską!

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW