Drewniane i plastikowe domki dla dzieci

W co lubią bawić się niemal wszystkie dzieci? W dom, oczywiście! Właśnie dlatego elementem, którego nie powinno zabraknąć na żadnym placu zabaw jest domek dla dzieci. Domki na plac zabaw to mniejsze lub większe otwarte konstrukcje, które kształtem przypominają tradycyjne domy. Mogą one pełnić wiele dodatkowych funkcji, w zależności od dodatkowego wyposażenia (np. elementów do wspinaczki, tablic, liczydeł, czy pionowych lub poziomych gier) oraz wyobraźni bawiących się w nich dzieci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Domki: produkty

Domki wykonane są z bezpiecznych materiałów

Dzieci bawią się w domkach… nie tylko w dom! Te kolorowe konstrukcje mogą być zamkami, sklepikami, bazami, zakładami mechanicznymi, a nawet siedzibami największych firm świata. W każdej z tych opcji (i setkach innych) – domki muszą być bezpieczne, mocne i solidne, wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych i zabezpieczonych przed warunkami atmosferycznymi materiałów. Istotne są również dodatkowe zabezpieczenia, takie jak antypoślizgowe podesty i zaokrąglone krawędzie.

Bez względu na to, czy wybieramy domek na plac zabaw, czy do ogrodu – musimy pomyśleć o właściwym osadzeniu go w podłożu. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest zabetonowanie w gruncie ocynkowanych, stalowych kotw, które bezpiecznie utrzymają całą konstrukcję bez względu na ilość i żywiołowość jej użytkowników. Projektując miejsce do zabawy warto również zadbać o odpowiednią odległość domku od innych urządzeń znajdujących się na placu zabaw.

Activeline.eu oferuje oryginalne domki zabawowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów (plastikowe i drewniane), różnorodnie wykończone i wyposażone. Zaprojektowane przez nas konstrukcje cieszą się ogromną popularnością wśród młodszych i starszych dzieci, doskonale sprawdzają się na przedszkolnych, szkolnych i osiedlowych placach zabaw oraz świetnie wyglądają przez długie lata intensywnego użytkowania. Domki Activeline posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i gwarantują dzieciom bezpieczną zabawę.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →