Bujaki sprężynowe na place zabaw

Na beztroskie bujanie w obłokach pozwolić mogą sobie tylko dzieci. Bujać mogą się również dosłownie – na bujakach i kiwakach ogrodowych. Bujaki sprężynowe dla dzieci to doskonały sposób na ćwiczenie równowagi oraz koordynacji ruchowej, a ich użytkowanie wspomaga odczuwanie swojego ciała. Ile siły potrzebuję, żeby wprawić daną zabawkę w ruch? A ile siły włożyć w kiwanie, by bujak poruszał się rytmicznie w przód i w tył? Jak bardzo mogę się przechylić, odchylić, pochylić i dlaczego powinienem się trzymać…?

Activeline oferuje najwyższej klasy bujaki na plan zabaw, które zachwycają nie tylko urodą, ale również precyzją wykonania i dbałością o wszystkie detale. W tych konstrukcjach żaden element nie jest przypadkowy – nasze bujaki sprężynowe zostały zaprojektowane tak, by gwarantować ich wygodne i bezpieczne użytkowanie zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Dbamy o to, by wszystkie uchwyty i podnóżki były mocowane solidnie i na odpowiednich wysokościach. Nasze sprężynowce wykonujemy wyłącznie z doskonałej jakości, bezpiecznych i przyjaznych dzieciom materiałów. Sięgamy po komponenty drewniane, wysokiej jakości kolorowe tworzywo sztuczne oraz niezawodną stal.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wyświetlanie 1–9 z 46 wyników

Lista produktów z kategorii Bujaki

Bujak CROSS DELUXE (nr kat. B-011)

Bujak CROSS DELUXE (nr kat. B-011)

Cena: 1 490,00 

Podana cena zestawu jest ceną netto.

Zobacz produkt →
Bujak DINO

Bujak DINO (Nr kat. B-008)

Cena: 1 190,00 

Podana cena zestawu jest ceną netto.

Zobacz produkt →
Bujak wieloosobowy rekin

Bujak DUO REKINY (nr kat. BD-001)

Cena: 1 890,00 

Podana cena zestawu jest ceną netto.

Zobacz produkt →
Bujak DUO ŻABA (nr kat. BD-002)

Bujak DUO ŻABA (nr kat. BD-002)

Cena: 1 980,00 

Podana cena zestawu jest ceną netto.

Zobacz produkt →
Bujak ELEPHANTI DELUXE (nr kat. BD-023)

Bujak ELEPHANTI DELUXE (nr kat. BD-023)

Bujak ogrodowy dla dzieci w kształcie słonia jest barwny i z daleka rzuca się w oczy. Wykonany jest z bezpiecznych i przyjaznych materiałów z wygodnymi uchwytami. Sprężynowiec posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Dzięki wykonaniu elementów łączących ze stali nierdzewnej bujak jest...

Zobacz produkt →
bujak foka na plac zabaw

Bujak FOKA (nr kat. B-004)

Cena: 1 290,00 

Podana cena zestawu jest ceną netto.

Zobacz produkt →
bujak na plac zabaw dla dzieci

Bujak GĘŚ CLASSIC (nr kat. B-032)

Wyjątkowy bujak w kształcie gęsi przyciąga jasnymi barwami i przyjaznymi materiałami. Kiwak jest dobrze przymocowany do gruntu, a jego elementy łączące są wykonane ze stali nierdzewnej co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i odporność na zmienne warunki pogodowe. Sprężynowiec gęś dobrze komponuje...

Zobacz produkt →
bujak konik na plac zabaw

Bujak KOŃ (nr kat. B-002)

Cena: 1 170,00 

Podana cena bujaka jest ceną netto.

Zobacz produkt →
Bujak KONICZYNKA (nr kat. B-022)

Bujak KONICZYNKA (nr kat. B-022)

Cena: 1 470,00 

Podana cena bujaka jest ceną netto.

Zobacz produkt →

Pojazdy oraz zwierzątka do bujania

Współczesne bujaki na sprężynie to godni następcy koników na biegunach, tych, o których Urszula śpiewała, że to „zwykła zabawka, mała huśtawka, a rozkołysze, rozbawi…”. Bujak dla dziecka taki właśnie jest: rozkołysze i rozbawi, a ponadto urozmaici czas spędzany na świeżym powietrzu. Ponadto bujać można się nie tylko na koniu (choć to oczywiście trzon sprężynowej oferty), ale również na rekinie, żabie, foce, kaczce, psie, a nawet dinozaurze. Fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie: autami, skuterami i samolotami również można się… pobujać. Bujak na sprężynie nie musi być pojedynczy! Co powiecie na bujaki wieloosobowe i przestrzenne?

Activeline oferuje szeroki wybór bujaków na plac zabaw w trzech kategoriach: bujaki pojedyncze, bujaki wieloosobowe oraz bujaki przestrzenne. Bujaki wieloosobowe to coś więcej niż zwykły sprężynowiec. To hybryda huśtawki wagowej i bujaka sprężynowego, przeznaczona do jednoczesnego użytkowania przez dwoje, troje, a nawet czworo dzieci. Dobrą zabawę na tego typu urządzeniach gwarantuje… dobra współpraca. W bujakach przestrzennych z kolei radości z bujania mogą bezpiecznie zażywać najmłodsi bywalcy placów zabaw. Wszystkie bujaki Activeline wyróżniają się estetycznym wyglądem i świetnym designer, są bezpieczne i dostępne w konkurencyjnych cenach.

Ile kosztują bujaki i kiwaki? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Activeline oraz aktualnym cennikiem, który znajduje się na stronie.