Instagram YouTube Facebook

Bujaki na sprężynie

Na beztroskie bujanie w obłokach pozwolić mogą sobie tylko dzieci. Bujać mogą się również dosłownie – na bujakach i kiwakach ogrodowych.

Bujaki huśtawki na sprężynie – zalety

Bujaki sprężynowe dla dzieci to doskonały sposób na ćwiczenie równowagi oraz koordynacji ruchowej, a ich użytkowanie wspomaga odczuwanie własnego ciała. Ile siły potrzebuje, żeby wprawić daną zabawkę w ruch? A ile siły włożyć w kiwanie, by bujak poruszał się rytmicznie w przód i w tył? Jak bardzo mogę się przechylić, odchylić, pochylić i dlaczego powinienem się trzymać…?

Bujaki sprężynowe na plac zabaw od Activeline

Active Line oferuje najwyższej klasy bujaki na plac zabaw, które zachwycają nie tylko urodą, ale również precyzją wykonania i dbałością o wszystkie detale. W tych konstrukcjach żaden element nie jest przypadkowy – nasze bujaki sprężynowe zostały zaprojektowane tak, by gwarantować ich wygodne i bezpieczne użytkowanie zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Nasze sprężynowce wykonujemy wyłącznie z doskonałej jakości, bezpiecznych i przyjaznych dzieciom materiałów – sięgamy po komponenty drewniane, wysokiej jakości kolorowe tworzywo sztuczne oraz niezawodną stal. Dbamy o to, by wszystkie uchwyty i podnóżki były mocowane solidnie i na odpowiednich wysokościach.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 ocen, średnia ocena to : 3,67 z 5) gwiazdek
Loading...

Nasza oferta

Bujaki przestrzenne

Bujaki przestrzenne

Bujak przestrzenny, inaczej zwany kiwakiem, sprężynowcem czy huśtawką sprężynową, to jedno z najchętniej wybieranych przez dzieci urządzeń zabawowych. Współczesny plac zabaw trudno sobie wyobrazić bez kolorowych, przestrzennych bujaków. Bujak przestrzenny od kiwaka jednoosobowego różni się, jak sama nazwa wskazuje, prz...
Zobacz więcej
Bujaki pojedyncze

Bujaki pojedyncze

Czym jest bujak pojedynczy, chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Praktycznie każdy z nas pamięta z dzieciństwa koniki, pieski, samochodziki i inne kolorowe huśtawki, na których zabawa była taka przyjemna! Najczęściej spotykanymi wariantami są właśnie jednoosobowe bujaki, ale istnieją również takie, na których może się buj...
Zobacz więcej
Bujaki wieloosobowe

Bujaki wieloosobowe

Bujak to, obok huśtawki, jedno z najbardziej uwielbianych przez dzieci urządzeń zabawowych. Bujanie się ma na maluchy kojący wpływ, bo podświadomie kojarzy im się z ruchem, jaki towarzyszył im jeszcze w życiu płodowym. Kiwaki pozwalają więc doskonale odstresować się, ale można też się na ni...
Zobacz więcej

Bujaki: produkty

Pojazdy oraz zwierzątka do bujania

Współczesne bujaki na sprężynie to godni następcy koników na biegunach, tych, o których Urszula śpiewała, że to „zwykła zabawka, mała huśtawka, a rozkołysze, rozbawi…”. Bujak dla dziecka taki właśnie jest: rozkołysze i rozbawi, a ponadto urozmaici czas spędzany na świeżym powietrzu. Ponadto bujać można się nie tylko na koniu (choć to oczywiście trzon sprężynowej oferty), ale również na rekinie, żabie, foce, kaczce, psie, a nawet dinozaurze. Fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie! Autami, skuterami i samolotami można się… nieźle pobujać!

Bujak na sprężynie: pojedynczy czy wieloosobowy?

Bujak na sprężynie nie musi być pojedynczy! Co powiecie na bujaki wieloosobowe i przestrzenne? Active Line oferuje szeroki wybór bujaków na plac zabaw w trzech kategoriach: bujaki pojedyncze, bujaki wieloosobowe oraz bujaki przestrzenne.

Urządzenia na place zabaw – Pojedyncze bujaki na sprężynie

Pojedynczy bujak na plac zabaw to doskonała propozycja dla początkujących użytkowników tego typu urządzeń oraz indywidualistów, którzy preferują bujanie się i huśtanie we własnym tempie. Najprostsze konstrukcje na sprężynie sprawdzą się na żłobkowych i przedszkolnych placach zabaw. Z niewielką pomocą dorosłych i pod ich czujnym okiem – z bujaków mogą korzystać już maluchy od pierwszego roku życia (zgodnie ze specyfikacją i przeznaczeniem danego urządzenia!).

Wieloosobowe bujaki na sprężynie – urządzenia na plac zabaw z atesem

Bujaki wieloosobowe to coś więcej niż zwykły sprężynowiec. To hybryda huśtawki wagowej i bujaka sprężynowego, przeznaczona do jednoczesnego użytkowania przez dwoje, troje, a nawet czworo dzieci. Dobrą zabawę na tego typu urządzeniach gwarantuje… dobra współpraca. Bujaki wieloosobowe posiadają solidną sprężynę i specjalnie wzmocnioną konstrukcję, pozwalającą na kilkukrotnie wyższe (w porównaniu do bujaków pojedynczych) obciążenia urządzenia.

Przestrzenne bujaki na sprężynie na plac zabaw

Bujaki przestrzenne to szczególna kategoria urządzeń na sprężynach. Przestrzenne bujaki wyróżniają się na tle pozostałych rozbudowaną formą i jeszcze ciekawszym designem. W zależności od konstrukcji – mogą być przeznaczone do bezpiecznego użytkowania przez najmłodszych bywalców placów zabaw (“ścianki” bujaka stanowią dodatkowe zabezpieczenie dla dziecka) lub być dedykowane dwójce, trójce lub czwórce dzieci (przestrzenne bujaki wieloosobowe).

Bezpieczne bujaki na plac zabaw

Naszym celem jest dostarczanie atrakcyjnych i bezpiecznych urządzeń na place zabaw. Oferowane przez nas bujaki na sprężynach posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, m.in. potwierdzające zgodność urządzeń z normą PN-EN 1176:2009. Wszystkie nasze bujaki zostały starannie zaprojektowane, a następnie wykonane z doskonałej jakości materiałów i komponentów. Każda sprężyna do bujaka jest zrobiona z trwałej i opornej na uszkodzenia mechaniczne stali cynkowej (dodatkowo malowanej proszkowo na wybrany kolor) i przeznaczona do osadzenia na stalowej kotwie w betonowej stopie. Zadbaliśmy również o optymalne wykończenie bujaków, które wyposażyliśmy w antypoślizgowe uchwyty i podpórki na nogi (w wybranych urządzeniach).

Dopasuj bujak sprężynowy do innych urządzeń!

Bujak na plac zabaw to urządzenie, które można z łatwością wkomponować w niemal każdą przestrzeń. Strefy bezpieczeństwa dla huśtawek na sprężynie są stosunkowo niewielkie, dlatego urządzenia mogą stanowić wyposażenie nawet najmniejszych placów zabaw. Decydując się na zakup bujaka na sprężynie od Active Line masz pewność uniwersalnego designu, dzięki któremu bez problemu dopasujesz bujak do innych elementów placu zabaw.

Wszystkie bujaki Active Line wyróżniają się estetycznym wyglądem i świetnym designem, są bezpieczne i dostępne w konkurencyjnych cenach. Ile kosztują bujaki i kiwaki? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Active Line.

Polecamy też nasze huśtawki na plac zabaw, np. huśtawkę metalową podwójną lub motorynkę dla dzieci.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW