Street Workout - Urządzenia

Ćwiczenia na świeżym powietrzu mają mnóstwo zalet i do tego nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Wystarczy odrobina motywacji, by do treningów włączyć przestrzeń miejską oraz odpowiedni sprzęt do Street Workout. Tak narodził się Street Workout (ang. Street – ulica, Workout – trening). To rodzaj ćwiczeń kalistenicznych, czyli wykorzystujących masę własnego ciała, które pierwotnie wykonywano w plenerze przy użyciu elementów architektury miasta. Trzepaki, murki i latarnie pozwalały na wykonanie niezliczonej ilości kombinacji.

Dziś tworzy się coraz więcej obszarów, przystosowanych do tego celu. Cieszymy się, że nasza firma ma w tym swój niemały udział. Dzięki naszej ofercie urządzeń Street Workout wiele terenów zielonych w całym kraju odpowiednio przygotowano do aktywnego spędzania czasu. Podstawowym sprzętem do kalisteniki są drążki rozmieszczone na różnych wysokościach, poręcze lub drabinki. Ilość technik wykorzystywanych przy treningu jest nieograniczona. Dla nas to inspiracja do kreowania nowych rozwiązań w dziedzinie rozwoju psychofizycznego. Spędzając w ten sposób czas na świeżym powietrzu, można bez większego wysiłku poprawić sylwetkę oraz wzmocnić kondycję. I co najważniejsze – taka forma aktywności jest całkowicie darmowa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 ocen, średnia ocena to : 4,60 z 5) gwiazdek
Loading...

Street Workout: produkty

Drążki i poręcze do podciągania

Mówiąc o ćwiczeniach kalistenicznych warto podkreślić, że podstawowym ćwiczeniem są pompki. Najczęściej jednak wykonuje się podciągania, przysiady, brzuszki i wznosy nóg. Tak naprawdę repertuar technik wykorzystywanych w Street Workout ogranicza tylko ludzka wyobraźnia. Nie trzeba płacić za treningi na specjalnych urządzeniach czy drogie suplementy diety, które spotyka się  w  siłowniach. Drążki do Street Workout, odrobina słońca i można już efektywnie ćwiczyć na świeżym powietrzu.
Więcej o Street Workout możesz przeczytać w naszym artykule.

Opanowanie ćwiczeń na urządzeniach Street Workout pozwala koordynować wszystkie funkcje ciała jako jednej, spójnej całości. Wyrównujemy oddech, odkrywamy istnienie wszystkich mięśni, a stawy bez większego wysiłku reagują na ciężar ciała. Taka forma aktywności jest najbardziej zbliżona do natury. Poprzez obcowanie z przyrodą możemy w pełni oddać się harmonii własnego ciała i umysłu. Dziś na rynku funkcjonuje coraz więcej firm oferujących wyposażenie siłowni na świeżym powietrzu oraz zestawy pozwalające na efektywny trening w parku. Dlaczego nasza firma jest najlepsza? To proste. Trening, wykonywany na naszym sprzęcie, pozwala na nowo odkrywać radość z aktywności fizycznej.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →