Street Workout - Urządzenia

Ćwiczenia na świeżym powietrzu mają mnóstwo zalet i do tego nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Wystarczy odrobina motywacji, by do treningów włączyć przestrzeń miejską oraz odpowiedni sprzęt do Street Workout. Tak narodził się Street Workout (ang. Street – ulica, Workout – trening). To rodzaj ćwiczeń kalistenicznych, czyli wykorzystujących masę własnego ciała, które pierwotnie wykonywano w plenerze przy użyciu elementów architektury miasta. Trzepaki, murki i latarnie pozwalały na wykonanie niezliczonej ilości kombinacji.

Dziś tworzy się coraz więcej obszarów, przystosowanych do tego celu. Cieszymy się, że nasza firma ma w tym swój niemały udział. Dzięki naszej ofercie urządzeń Street Workout wiele terenów zielonych w całym kraju odpowiednio przygotowano do aktywnego spędzania czasu oraz poznawania Street Workout-u i ćwiczeń kalistenicznych. Podstawowym sprzętem do kalisteniki są drążki rozmieszczone na różnych wysokościach, poręcze lub drabinki. Ilość technik wykorzystywanych przy treningu jest nieograniczona. Dla nas to inspiracja do kreowania nowych rozwiązań w dziedzinie rozwoju psychofizycznego. Spędzając w ten sposób czas na świeżym powietrzu, można bez większego wysiłku poprawić sylwetkę oraz wzmocnić kondycję. I co najważniejsze – taka forma aktywności jest całkowicie darmowa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 ocen, średnia ocena to : 4,60 z 5) gwiazdek
Loading...

Street Workout: produkty

Drążki i poręcze do podciągania

Mówiąc o ćwiczeniach kalistenicznych warto podkreślić, że podstawowym ćwiczeniem są pompki. Najczęściej jednak wykorzystuje się sprzęt do kalisteniki i wykonuje się podciągania, przysiady, brzuszki i wznosy nóg. Tak naprawdę repertuar technik wykorzystywanych w Street Workout ogranicza tylko ludzka wyobraźnia. Nie trzeba płacić za treningi na specjalnych urządzeniach czy drogie suplementy diety, które spotyka się  w  siłowniach. Drążki do Street Workout, odrobina słońca i można już efektywnie ćwiczyć na świeżym powietrzu.
Więcej o Street Workout możesz przeczytać w naszym artykule.

Opanowanie ćwiczeń na urządzeniach Street Workout pozwala koordynować wszystkie funkcje ciała jako jednej, spójnej całości. Wyrównujemy oddech, odkrywamy istnienie wszystkich mięśni, a stawy bez większego wysiłku reagują na ciężar ciała. Taka forma aktywności jest najbardziej zbliżona do natury. Poprzez obcowanie z przyrodą możemy w pełni oddać się harmonii własnego ciała i umysłu. Dziś na rynku funkcjonuje coraz więcej firm oferujących wyposażenie siłowni na świeżym powietrzu oraz zestawy pozwalające na efektywny trening w parku. Dlaczego nasza firma jest najlepsza? To proste. Trening, wykonywany na naszym sprzęcie, pozwala na nowo odkrywać radość z aktywności fizycznej.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →