Instagram YouTube Facebook

Zewnętrzne urządzenia fitness - outdoor

Pierwsze siłownie outdoor fitness powstały w Chinach, w ramach przygotowań do igrzysk olimpijskich w 2008 roku. Pomysł okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i szybko spopularyzował. Siłownie zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Dobrze zaprojektowana i odpowiednio wyposażona siłownia plenerowa umożliwia wykonywanie pełnowartościowych treningów wszystkich partii ciała, a możliwość darmowego skorzystania z wysokiej jakości sprzętów przyciąga coraz więcej osób.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Urządzenia fitness - rekreacyjne: produkty

Outdoor Gym – ćwiczenia na świeżym powietrzu

Outdoor Gym to propozycja dla osób w każdym wieku. Siłownie plenerowe wyposażone są w maszyny i urządzenia odpowiednio zmodyfikowane i dostosowane do warunków zewnętrznych. Korzystanie z nich jest proste i intuicyjne, a osoby niedoświadczone szybko opanują zasady użytkowania poszczególnych sprzętów korzystając z czytelnych/obrazkowych instrukcji.

Siłownie fitness najczęściej usytuowane są w pobliżu placów zabaw, co umożliwia aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu całym rodzinom. Co możemy potrenować? Ćwiczenia na stepperze, twisterze i orbitreku poprawiają wydolność organizmu oraz wzmacniają mięśnie nóg i pośladków. Jazda na stacjonarnym rowerze zewnętrznym to czysta i bezpieczna przyjemność, która wzmacnia dolne partie ciała, a ćwiczenie na wioślarzu aktywizuje równocześnie mięśnie ramion i pleców oraz nóg i pośladków. Dzięki ławkom, różnego rodzaju poręczom i wyciągom możemy zadbać o wygląd górnej części ciała – klatki piersiowej, pleców, ramion i barków oraz brzucha.

Oferujemy urządzenia do ćwiczeń fitness na powietrzu, które w pełni zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, regularnie trenujących w profesjonalnych siłowniach. Projektowane i produkowane przez nas przyrządy działają w oparciu o innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i akty wandalizmu, a ponadto – doskonale wyglądają i pozwalają na stylowe zaaranżowanie przestrzeni. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno sprzęt profesjonalny (najbardziej zbliżony do urządzeń dostępnych w stacjonarnych siłowniach), jak i urządzenia, które doskonale sprawdzą się jako plenerowa propozycja dla amatorów ćwiczeń na dworze, a także zestawy do treningów street workout.

Zapraszamy do pobrania katalogu siłowni zewnętrznych!
Katalog siłowni zewnętrznych

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy urządzenia Fitness na Siłownię Zewnętrzną są odporne na ekstremalne warunki pogodowe i ataki wandali?

Tak, urządzenia wykonano z wytrzymałych materiałów, które zabezpieczono przed czynnikami zewnętrznymi. Nie da się ich zniszczyć i mogą one być użytkowane latami.

W jakich miejscach jest zalecane wybudowanie Siłowni Zewnętrznej?

Najlepiej, by Siłownia Fitness stała w miejscu, które zapewnia komfort trenującym, np. blisko parku, miejsc rekreacji, kompleksów sportowych i plaż. Siłownie Outdoor Fitness stają się miejscem spotkań, dobrze, by nie były bardzo oddalone od miejsc zamieszkania.

Czy można wybrać kolor urządzeń Fitness?

Tak, klient może wybrać kolor z katalogu barw Activeline.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW