Zewnętrzne urządzenia fitness - outdoor

Pierwsze siłownie outdoor fitness powstały w Chinach, w ramach przygotowań do igrzysk olimpijskich w 2008 roku. Pomysł okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i szybko spopularyzował. Siłownie zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Dobrze zaprojektowana i odpowiednio wyposażona siłownia plenerowa umożliwia wykonywanie pełnowartościowych treningów wszystkich partii ciała, a możliwość darmowego skorzystania z wysokiej jakości sprzętów przyciąga coraz więcej osób.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Urządzenia fitness - rekreacyjne: produkty

Outdoor Gym – ćwiczenia na świeżym powietrzu

Outdoor Gym to propozycja dla osób w każdym wieku. Siłownie plenerowe wyposażone są w maszyny i urządzenia odpowiednio zmodyfikowane i dostosowane do warunków zewnętrznych. Korzystanie z nich jest proste i intuicyjne, a osoby niedoświadczone szybko opanują zasady użytkowania poszczególnych sprzętów korzystając z czytelnych/obrazkowych instrukcji.

Siłownie fitness najczęściej usytuowane są w pobliżu placów zabaw, co umożliwia aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu całym rodzinom. Co możemy potrenować? Ćwiczenia na stepperze, twisterze i orbitreku poprawiają wydolność organizmu oraz wzmacniają mięśnie nóg i pośladków. Jazda na stacjonarnym rowerze zewnętrznym to czysta i bezpieczna przyjemność, która wzmacnia dolne partie ciała, a ćwiczenie na wioślarzu aktywizuje równocześnie mięśnie ramion i pleców oraz nóg i pośladków. Dzięki ławkom, różnego rodzaju poręczom i wyciągom możemy zadbać o wygląd górnej części ciała – klatki piersiowej, pleców, ramion i barków oraz brzucha.

Oferujemy urządzenia do ćwiczeń fitness na powietrzu, które w pełni zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, regularnie trenujących w profesjonalnych siłowniach. Projektowane i produkowane przez nas przyrządy działają w oparciu o innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i akty wandalizmu, a ponadto – doskonale wyglądają i pozwalają na stylowe zaaranżowanie przestrzeni. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno sprzęt profesjonalny (najbardziej zbliżony do urządzeń dostępnych w stacjonarnych siłowniach), jak i urządzenia, które doskonale sprawdzą się jako plenerowa propozycja dla amatorów ćwiczeń na dworze, a także zestawy do treningów street workout.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy urządzenia Fitness na Siłownię Zewnętrzną są odporne na ekstremalne warunki pogodowe i ataki wandali?

Tak, urządzenia wykonano z wytrzymałych materiałów, które zabezpieczono przed czynnikami zewnętrznymi. Nie da się ich zniszczyć i mogą one być użytkowane latami.

W jakich miejscach jest zalecane wybudowanie Siłowni Zewnętrznej?

Najlepiej, by Siłownia Fitness stała w miejscu, które zapewnia komfort trenującym, np. blisko parku, miejsc rekreacji, kompleksów sportowych i plaż. Siłownie Outdoor Fitness stają się miejscem spotkań, dobrze, by nie były bardzo oddalone od miejsc zamieszkania.

Czy można wybrać kolor urządzeń Fitness?

Tak, klient może wybrać kolor z katalogu barw Activeline.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →