Instagram YouTube Facebook

Zewnętrzne urządzenia fitness - outdoor

Pierwsze siłownie outdoor fitness powstały w Chinach, w ramach przygotowań do igrzysk olimpijskich w 2008 roku. Pomysł okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i szybko spopularyzował. Siłownie zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Dobrze zaprojektowana i odpowiednio wyposażona siłownia plenerowa umożliwia wykonywanie pełnowartościowych treningów wszystkich partii ciała, a możliwość darmowego skorzystania z wysokiej jakości sprzętów przyciąga coraz więcej osób.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Urządzenia fitness - rekreacyjne: produkty

Outdoor Gym – ćwiczenia na świeżym powietrzu

Outdoor Gym to propozycja dla osób w każdym wieku. Siłownie plenerowe wyposażone są w maszyny i urządzenia odpowiednio zmodyfikowane i dostosowane do warunków zewnętrznych. Korzystanie z nich jest proste i intuicyjne, a osoby niedoświadczone szybko opanują zasady użytkowania poszczególnych sprzętów korzystając z czytelnych/obrazkowych instrukcji.

Siłownie fitness najczęściej usytuowane są w pobliżu placów zabaw, co umożliwia aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu całym rodzinom. Co możemy potrenować? Ćwiczenia na stepperze, twisterze i orbitreku poprawiają wydolność organizmu oraz wzmacniają mięśnie nóg i pośladków. Jazda na stacjonarnym rowerze zewnętrznym to czysta i bezpieczna przyjemność, która wzmacnia dolne partie ciała, a ćwiczenie na wioślarzu aktywizuje równocześnie mięśnie ramion i pleców oraz nóg i pośladków. Dzięki ławkom, różnego rodzaju poręczom i wyciągom możemy zadbać o wygląd górnej części ciała – klatki piersiowej, pleców, ramion i barków oraz brzucha.

Oferujemy urządzenia do ćwiczeń fitness na powietrzu, które w pełni zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, regularnie trenujących w profesjonalnych siłowniach. Projektowane i produkowane przez nas przyrządy działają w oparciu o innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i akty wandalizmu, a ponadto – doskonale wyglądają i pozwalają na stylowe zaaranżowanie przestrzeni. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno sprzęt profesjonalny (najbardziej zbliżony do urządzeń dostępnych w stacjonarnych siłowniach), jak i urządzenia, które doskonale sprawdzą się jako plenerowa propozycja dla amatorów ćwiczeń na dworze, a także zestawy do treningów street workout.

Fitness Outdoor – duży wybór urządzeń do ćwiczeń w plenerze

Jeśli chodzi o urządzenia fitness, producent Active Line nie ma sobie równych. Mamy w ofercie sprzęt dostosowany do każdych potrzeb. Proste modele siłowni zewnętrznych pozwalają na trening bez dodatkowego obciążenia – cały czas pracujemy z masą własnego ciała, więc nie ma ryzyka kontuzji. To doskonały wybór dla amatorów, osób starszych czy pozostających z różnych względów w niezbyt dobrej kondycji fizycznej. 

Urządzenia fitness zewnętrzne stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych siłowni. Są ogólnodostępne, nie trzeba płacić za karnety i można pójść na trening o dowolnej porze. A to wszystko na świeżym powietrzu, gdzie wśród zieleni da się wreszcie odetchnąć pełną piersią i w sposób aktywny wypocząć! Nie trzeba wdychać dusznego zapachu siłowni ani krępować się obecnością bardziej zaawansowanych trenujących – jeśli wybierzemy mało popularną porę, możemy być na siłowni plenerowej nawet całkowicie sami!

Dla profesjonalistów przygotowaliśmy całkiem odmienne rozwiązanie – zewnętrzne atlasy treningowe z regulacją obciążenia nawet do 220 kg. To sprzęt wyjątkowy w skali Polski, gdzie w przestrzeni miejskiej nadal dominują najzwyklejsze urządzenia fitness. Naszym celem było przeniesienie na zewnątrz wszystkich zalet tradycyjnego treningu siłowego.

Zewnętrzne urządzenia fitness – producent Active Line

Wszystkie urządzenia fitness od Active Line zostały profesjonalnie zabezpieczone przed oddziaływaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Nie zardzewieją pod wpływem opadów deszczu, nie wypłowieją na słońcu, nie zaszkodzi im też mróz. Idealny stan maszyn utrzyma się przez całe lata. Zadbano nawet o zabezpieczenie sprzętu przed działaniami wandali.

Nasze urządzenia fitness zewnętrzne zostały tak zaprojektowane i skonstruowane, żeby odpowiadały naturalnym wzorcom ruchowym organizmu. Nie trzeba na nich ćwiczyć w wymuszonej pozycji, co mogłoby skutkować powstaniem różnych problemów zdrowotnych. 

W naszej ofercie wyposażenia rekreacyjnego znajdują się nie tylko atlasy treningowe, street workout czy urządzenia fitness, producent Active Line dba również o rozwój najmłodszych. Oferujemy najwyższej jakości zestawy na place zabaw, które nie tylko dostarczają dzieciom rozrywki, ale też pomagają im kształtować zróżnicowane umiejętności i sprawności. Bardzo częstym rozwiązaniem, jeśli chodzi o obiekty rekreacyjne, jest budowa całych kompleksów przeznaczonych do rodzinnego wypoczynku. Znajdziemy tam siłownie z obciążeniem, urządzenia fitness, street workout, a także place zabaw. Dzięki temu powstaje miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Rodzice nie muszą się nudzić podczas pilnowania bawiących się dzieci, ale mogą wykorzystać ten czas na zadbanie o własną sylwetkę.

Zapraszamy do pobrania katalogu siłowni zewnętrznych!
Katalog siłowni zewnętrznych

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy urządzenia Fitness na Siłownię Zewnętrzną są odporne na ekstremalne warunki pogodowe i ataki wandali?

Tak, urządzenia wykonano z wytrzymałych materiałów, które zabezpieczono przed czynnikami zewnętrznymi. Nie da się ich zniszczyć i mogą one być użytkowane latami.

W jakich miejscach jest zalecane wybudowanie Siłowni Zewnętrznej?

Najlepiej, by Siłownia Fitness stała w miejscu, które zapewnia komfort trenującym, np. blisko parku, miejsc rekreacji, kompleksów sportowych i plaż. Siłownie Outdoor Fitness stają się miejscem spotkań, dobrze, by nie były bardzo oddalone od miejsc zamieszkania.

Czy można wybrać kolor urządzeń Fitness?

Tak, klient może wybrać kolor z katalogu barw Activeline.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW