Instagram YouTube Facebook

Siłownie dla seniorów

Piękny umysł i piękne ciało nie mają wieku. Seniorzy o tym wiedzą. Aby odpowiednio zadbać o sprawność zarówno szarych komórek, jak i mięśni, warto dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Dzięki naszej bogatej ofercie wyposażenia siłowni zewnętrznych ćwiczenia dla seniorów stają się przyjemnością.

Przebywanie na świeżym powietrzu pozwala na dostarczenie odpowiedniej dawki witaminy D, która zapewnia lepsze samopoczucie i zwiększa odporność. Zróżnicowanie terenu sprawia, że używa się różnych partii mięśni do pokonania poszczególnych przeszkód. Dlatego ruch jest tak ważny dla osób starszych. Codzienna gimnastyka w plenerze z wykorzystaniem naszych urządzeń eliminuje skutki przemęczenia, poprawia kondycję, a przede wszystkim pozwala zachować wigor na dłużej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Siłownie dla seniorów: produkty

Siłownia zewnętrzna dla seniorów – jedno miejsce, wiele możliwości

Siłownie na powietrzu to doskonały pomysł na aktywne i atrakcyjne spędzanie czasu przez seniorów. Szeroki wybór urządzeń oraz możliwość intuicyjnego dopasowywania poziomu zaawansowania ćwiczeń na poszczególnych urządzeniach (ćwiczysz z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, bez żadnych dodatkowych obciążeń!) to gwarancja bezpieczeństwa. Na tych siłowniach nie przeciążysz układu ruchu i nie musisz obawiać się kontuzji. Twoje mięśnie, stawy i kości będą pracować na odpowiednim dla nich poziomie, zgodnie z Twoją kondycją i możliwościami.

Ale siłownia zewnętrzna dla seniorów to nie tylko trening! Przecież nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje! Tego typu miejsca to również rewelacyjna okazja do spotkań z innymi ludźmi, odnawiania kontaktów i zawierania nowych znajomości. Otwartą, bezpieczną przestrzeń na świeżym powietrzu można eksplorować o każdej porze roku – wystarczy dopasować odpowiedni strój oraz zaopatrzyć się w zapas wody (lub ciepłej herbaty). Wszystkie siłownie zewnętrzne dla seniorów dostępne są zupełnie za darmo i najczęściej bez żadnych ograniczeń czasowych, przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę!

Ćwiczenia usprawniające dla osób starszych

Co i jak możesz ćwiczyć na siłowni zewnętrznej? Wyposażenie siłowni pod chmurką zostało zaprojektowane w taki sposób, by umożliwiać przeprowadzanie treningów o niskiej i średniej intensywności. Możesz wykonywać ćwiczenia na wszystkie największe partie ciała lub skupić się na tych, na których usprawnieniu szczególnie Ci zależy. Trening na siłowni zewnętrznej dla seniorów wsparty odpowiednio skomponowaną dietą może również pomóc Ci w spaleniu tkanki tłuszczowej i zdrowym zrzuceniu nadprogramowych kilogramów.

W zestawie urządzeń na siłowni zewnętrznej dla seniorów mogą znaleźć się m.in.: orbitrek, biegacz, stepper, wioślarz i rowerek, a także: twister, prasa nożna, wahadło i różnego rodzaju wyciągi. Na wszystkich przyrządach umieściliśmy duże i maksymalnie czytelne instrukcje korzystania z urządzeń oraz wskazaliśmy partie mięśniowe, które można wzmacniać i usprawniać na konkretnych maszynach. Trenujesz efektywnie i bezpiecznie, bo dokładnie wiesz co i jak robić!

Nowoczesne przyrządy do ćwiczeń dla seniorów

Konstruując naszą ofertę urządzeń do ćwiczeń dla seniorów zadbaliśmy o maksymalną różnorodność i najwyższą jakość każdego elementu. Przyrządy zostały zaprojektowane i przystosowane do szczególnych potrzeb seniorów przez doświadczonych specjalistów. Każde urządzenie zapewnia maksymalną stabilność i solidne podparcie konkretnych partii ciała (w zależności od urządzenia, np. stóp, kręgosłupa lędźwiowego, całych pleców).

Dopilnowaliśmy również, by siłownie zewnętrzne dla seniorów były przyjemne dla oka, zachwycały nowoczesnymi formami i ponadczasową uniwersalnością. Wszystkie przyrządy wchodzące w skład siłowni na powietrzu są bezproblemowe do utrzymania w doskonałym stanie technicznym i wizualnym oraz łatwe do utrzymania w czystości. Urządzenia zostały wykonane z materiałów całkowicie odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Nie zagrażają im: skrajne temperatury, promieniowanie UV oraz opady deszczu, gradu i śniegu.

Polecamy też nawierzchnię bezpieczną na place zabaw i siłownie zewnętrzne!

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW