Siłownie dla seniorów

Piękny umysł i piękne ciało nie mają wieku. Seniorzy o tym wiedzą. Aby odpowiednio zadbać o sprawność zarówno szarych komórek, jak i mięśni, warto dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Dzięki naszej bogatej ofercie wyposażenia siłowni zewnętrznych ćwiczenia dla seniorów stają się przyjemnością.

Przebywanie na świeżym powietrzu pozwala na dostarczenie odpowiedniej dawki witaminy D, która zapewnia lepsze samopoczucie i zwiększa odporność. Zróżnicowanie terenu sprawia, że używa się różnych partii mięśni do pokonania poszczególnych przeszkód. Dlatego ruch jest tak ważny dla osób starszych. Codzienna gimnastyka w plenerze z wykorzystaniem naszych urządzeń eliminuje skutki przemęczenia, poprawia kondycję, a przede wszystkim pozwala zachować wigor na dłużej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Siłownie dla seniorów: produkty

Ćwiczenia usprawniające dla osób starszych

Siłownie na powietrzu, które znamy dziś, są wyposażone zarówno w przyrządy do rozciągania lub ćwiczenia mięśni, jak i również relaksu. Nasze maszyny dostosowano dla osób w każdym wieku, więc nie powodują kontuzji. Są w pełni bezpieczne i dostosowane do możliwości tej grupy wiekowej. Ich niewątpliwą zaletą jest dostępność. Seniorzy nie muszą poświęcać wielkich sum pieniędzy, by czerpać radość z aktywności na świeżym powietrzu. Otwarta przestrzeń może służyć nie tylko do treningów. To doskonałe miejsce, by odnowić kontakty towarzyskie lub zawrzeć nowe znajomości.

Korzystając z prezentowanych przez nas urządzeń fitness dla seniorów, seniorzy powinni zadać sobie podstawowe pytanie – jakie ćwiczenia pragnę wykonać? Czy ma to być trening wysiłkowy, czy należy się skupić na rozciąganiu pewnych partii mięśni? Jeśli chcemy skupić się na spalaniu tkanki tłuszczowej, warto wybrać z naszego katalogu takie maszyny jak: orbitrek, biegacz, stepper, wioślarz czy rowerek. W przypadku treningu siłowego powinniśmy, pomyśleć o twisterze, prasie nożnej, wahadle albo wyciągach.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →