Instagram YouTube Facebook

Przewijaki dla dzieci

Spacer z małym dzieckiem i brak miejsca do zmiany pieluchy to problem, z którym spotkała się każda matka (a coraz częściej także tatuś). Przewijak w miejscu publicznym to po prostu konieczność, ale niestety jeszcze nie zawsze standard. Przewijaki dla dzieci powinny znajdować się w hotelach, restauracjach, instytucjach, toaletach publicznych, centrach handlowych czy na stacjach benzynowych, zasadniczo wszędzie tam, gdzie przychodzi wiele osób. Wyposażenie w przewijak dla dzieci staje się coraz bardziej popularnym wyposażeniem wielu toalet. 

Przewijak plenerowy – komfort i wygoda

Przewijak dla dzieci instalowany wewnątrz pomieszczeń występuje w dwóch wariantach – jako wolnostojący lub naścienny. Obecny trend nakazuje też umieszczanie przewijaków plenerowych na miejskich terenach rekreacji, zwłaszcza w pobliżu placów zabaw, siłowni zewnętrznych czy ścieżek rowerowych. Tam w grę wchodzą właściwie tylko przewijaki dla dzieci wolnostojące. Przewijak plenerowy zapewnia całej rodzinie oddawanie się rekreacji z dala od domu, bez obaw o to, gdzie przewinąć dziecko.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Przewijaki dla dzieci: produkty

Parkowe przewijaki drewniane – plac zabaw dostosowany do najmłodszych

Jeśli chodzi o przewijak, plac zabaw niekoniecznie jest miejscem, które kojarzy nam się z jego obecnością. Ale to się zmienia. Przewijak parkowy bardzo często jest połączony z ławką do karmienia. Dobrze, kiedy cała konstrukcja zaopatrzona jest w daszek chroniący przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem, a boczne ścianki zapewniają osobie z dzieckiem intymność. 

Odpowiednio skonstruowany przewijak plenerowy musi być nie tylko wygodny dla rodzica, ale przede wszystkim bezpieczny dla dziecka, to znaczy stabilny i uniemożliwiający jego zsunięcie się ze stolika do przewijania. Aby zapobiec niebezpiecznym upadkom niemowląt, wszystkie przewijaki dla dzieci w ofercie Active Line mają odpowiednie wyprofilowanie z zagłębieniem pośrodku.

Przewijaki wolnostojące dla dzieci – plac zabaw przyjazny dla mam

Czy, biorąc pod uwagę przewijaki, plac zabaw w Twojej okolicy jest dostosowany do rodziców z niemowlętami? Niestety, wiele osób nadal odpowie na to pytanie przecząco albo powie, że na placu zabaw przewijaki dla dzieci owszem są, ale nie do końca takie, jak być powinny. Na niektórych jest za mało miejsca, na innych brakuje zadaszenia, przez co zbytnio się nagrzewają albo są mokre, jeszcze inne nie mają ścianek chroniących przed wiatrem i zapewniających dyskrecję. Tymczasem dobry przewijak w miejscu publicznym to podstawa.

Przewijaki dla dzieci od Active Line

W Active Line marzymy, by zmienić każdy teren rekreacyjny w miejsce przyjazne także rodzicom z małym dziećmi. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć bezpieczne, wygodne i dyskretne przewijaki plenerowe, których uniwersalny design pozwala na wpasowanie ich w niemal każdą przestrzeń publiczną. 

 

Z naszej oferty może też zainteresować Cię drewniany bujak na plac zabaw, albo pozioma drabinka lub zewnętrzne stojaki rowerowe.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW