Instagram YouTube Facebook

Ławki parkowe - nowoczesne i klasyczne

Przestrzeń wspólna – skwery, parki, place zabaw – powinna być maksymalnie przyjazna dla użytkowników. Tendencja do likwidowania trawników, betonowania i układania kostki brukowej oraz wycinania drzew sprawia, że w miastach panuje nieznośny upał. Jeśli z przestrzeni miejskiej znikają też kosze na śmieci i ławki, miasto staje terenem jałowym – przestaje kwitnąć nie tylko roślinność, ale i życie towarzyskie i kulturalne. To właśnie między innymi fakt, że idąc przed siebie, można gdzieś przysiąść i odpocząć decyduje, że miasto tętni życiem.

Nowoczesne ławki parkowe

Nowoczesne ławki miejskie muszą być solidne, żeby były w stanie oprzeć się niszczycielskiej sile wandali, ale i atrakcyjne wizualnie, żeby wpisywały się w stylistykę miejskiej przestrzeni na równi z innymi elementami małej architektury.

Klasyczne ławki parkowe

Ławki stalowe są proste w formie i wyjątkowo stabilne. Na rynku znajdziemy zarówno modele z oparciami i podłokietnikami, jak i minimalistyczne modele idealne do miejsc, w których zależy nam jedynie na tym, żeby coś położyć albo usiąść jedynie na chwilę, np. na cmentarz. Ławki miejskie i parkowe przystosowane do montażu na stałe poprzez zabetonowanie elementu kotwiącego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Nasza oferta

Stalowe

Stalowe

Ławki parkowe stalowe to doskonały wybór właściwie do każdej przestrzeni, gdyż są stabilne oraz zapewniają wyjątkowo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki pogodowe. Nasze ławki stalow...
Zobacz więcej
Żeliwne

Żeliwne

Ławki parkowe żeliwne to bardzo klasyczne modele. Do najpopularniejszych należą te z elementami drewnianymi, gdyż łączą unikalne walory estetyczne z wysokim stopniem funkcjonalności. Ławki żeliwne producenta
Zobacz więcej
Betonowe

Betonowe

Ławki betonowe to wyjątkowo wytrzymały i chętnie wybierany element małej architektury. Nie da się ich przesunąć czy przewrócić, co więcej elementy betonowe nie nagrzewają się. Dostępne są betonowe ławki
Zobacz więcej

Ławki parkowe: produkty

Mała architektura w przestrzeni miejskiej

Elementy małej architektury w przestrzeni miejskiej zawsze muszą być starannie dobrane. Ciekawie prezentują się w niej ławki parkowe betonowe – ich zaletą jest to, że nie da się ich przesunąć, czy przewrócić, oraz elementy betonowe nie nagrzewają się. Betonowe ławki parkowe są odporne na akty wandalizmu i skutki zmiennych warunków atmosferycznych. Ciekawy design sprawia, że dobrze prezentują się w industrialnej przestrzeni nowych osiedli mieszkaniowych i placów zabaw.

Ławki żeliwne o tradycyjnym wzornictwie najczęściej spotykamy na skwerach i w parkach czy ogrodach. Podobnie jak ławki stalowe są przystosowane do montażu na stałe – za pomocą śrub przechodzących przez stopy odlewu żeliwnego. Bez względu na wybór, wszystkie ławki parkowe są przystosowane do intensywnego użytkowania, a ich prosta i funkcjonalna konstrukcja umożliwia szybką naprawę.

Sprawdź też nasze kosze miejskie na śmieci oraz stojaki na rowery.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW