Instagram YouTube Facebook

Kosze uliczne i parkowe na śmieci

Kosze na śmieci to bardzo ważna kategoria w ofercie małej architektury Activeline. Mając świadomość jak trudne i ważne (równocześnie!) jest utrzymanie porządku w miejscach publicznych – oferujemy Państwu szeroki wachlarz różnorodnych pojemników na odpady. Wierzymy, że dzięki odpowiednio zaplanowanej infrastrukturze komunalnej miejsca takie jak osiedla, parki, czy skwery będą zdecydowanie przyjaźniejsze dla okolicznych mieszkańców, spacerowiczów i turystów.

Współczesne pojemniki na śmieci nie muszą szpecić ulic! Activeline oferuje pojemniki estetyczne i funkcjonalne. Nasi Klienci do wyboru mają kosze uliczne, które harmonijnie wkomponowują się w krajobraz (pasują zarówno do otoczenia, jak i innych elementów małej architektury, w tym ławek) lub mogą stanowić designerską kropkę nad „i” w aranżacji publicznej przestrzeni. Zewnętrzne kosze na śmieci wykonujemy z komponentów drewnianych, blachy oraz stali, żeliwa i betonu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Kosze uliczne i parkowe: produkty

Kosze na śmieci zewnętrzne odporne na akty wandalizmu

Świetny projekt i doskonałe wykonanie kosza to… dobry początek. Od rodzaju i jakości materiałów użytych do produkcji pojemników na odpady, wagi całej konstrukcji i/lub sposobu jej mocowania do podłoża oraz pojemności kosza będzie zależeć funkcjonalność tego elementu małej architektury. Activeline oferuje uliczne i parkowe kosze na śmieci, które są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych (opadów, promieniowania UV i granicznych temperatur) oraz akty wandalizmu.

Kosze na śmieci zewnętrzne parkowe i uliczne dla wszystkich

Oferujemy pojemniki dostępne dla osób o różnym wzroście – wysokość całej konstrukcji oscyluje w granicach 75-95 cm. Standardowa pojemność 30-40 l pozwala na zachowanie czystości wokół kosza przez dłuższy czas (w zależności od ilości i gęstości rozmieszczenia koszy), a średnica/szerokość wsadu wynosząca około 30 cm gwarantuje komfortowe korzystanie z kosza. Wybrane modele koszy na śmieci wyposażyliśmy w dodatkowe daszki, które zabezpieczają wkład i znajdujące się w nim odpadki przed opadami atmosferycznymi oraz ograniczają nieprzyjemny zapach wydobywający się z pełnych pojemników. Większość koszy posiada również popielnik.

Chcą Państwo uporządkować przestrzeń wokół siebie? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Activeline w kategorii koszy ulicznych i parkowych oraz sprawdzenie aktualnego cennika.

 

Sprawdź też nasze parkowe przewijaki dla dzieci oraz stojaki na rowery.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW