Mała architektura ogrodowa i miejska

Parki, skwery i osiedla to przestrzenie wspólne, które powinny być równocześnie estetyczne i funkcjonalne. Odpowiednie zaprojektowanie i zagospodarowanie terenu pozwoli na jego różnorodne wykorzystywanie i zachęci do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu właśnie w tym parku, na tym skrze lub osiedlu. Istotnym elementem kreowania tego typu miejsc jest mała architektura, a Activeline doskonale wie jak powinna ona wyglądać i czym się cechować.

Mała architektura miejska powinna być uniwersalna i harmonijnie komponować się z otoczeniem oraz zaspokajać podstawowe potrzeby osób korzystających z parku bądź osiedla. Wszystkie elementy małej architektury muszą być ponadto wykonane z materiałów gwarantujących bezpieczne użytkowanie i ponadprzeciętną trwałość. Najczęściej wykorzystywane są komponenty drewniane, które doskonale współgrają z miejską zielenią oraz żeliwo, stal i beton, które zapewniają solidność i dużą wytrzymałość wszystkich elementów.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Nasza oferta:

Stojaki na rowery

Stojaki na rowery

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stojaków rowerowych. Dostępne w modułach od 1-10 stanowisk, z możliwością montażu do podłoża.
Zobacz →
Ławki parkowe

Ławki parkowe

Przestrzeń wspólna – skwery, parki, place zabaw – powinna być maksymalnie przyjazna dla użytkowników. Tendencja do likwidowania trawników, betonowania i układania kostki brukowej oraz wycinania drzew sprawia, że w miastach panuje nieznośny upał. Jeśli z przestrzeni miejskiej znikają też kosze na śmieci i ławki, miasto s...
Zobacz →
Kosze uliczne i parkowe

Kosze uliczne i parkowe

Kosze na śmieci to bardzo ważna kategoria w ofercie małej architektury Activeline. Mając świadomość jak trudne i ważne (równocześnie!) jest utrzymanie porządku w miejscach publicznych – oferujemy Państwu szeroki wachlarz różnorodnych pojemników na odpady. Wierzymy, że dzięki odpowiednio zaplanowanej inf...
Zobacz →

Mała architektura: produkty

Elementy małej architektury

Podstawowym elementem małej architektury są ławki zewnętrzne, na których można wygodnie usiąść i odpocząć. Activeline oferuje ławki miejskie i ławki parkowe, które doskonale wpisują się w każdą przestrzeń, podnosząc jej estetykę i funkcjonalność. Są świetnie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność – zarówno na zmienne warunki atmosferyczne, jak i akty wandalizmu. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju ławki drewniane (z oparciami i bez, z podłokietnikami), oparte na konstrukcjach betonowych, stalowych lub żeliwnych. Ławki mogą być stawiane na różnym podłożu: chodnikach utwardzanych deptakach lub trawie. Wybrane modele nadają się również do stałego zamocowania w gruncie.

Drugim istotnym elementem małej architektury są kosze na śmieci, które standardowo stawia się w pobliżu ławek ulicznych. Takie zagospodarowanie przestrzeni ułatwia utrzymanie porządku w miejscach, które mają służyć relaksowi. Lubicie coś przekąsić podczas spaceru lub napić się kawy na wynos? Pewnie, że tak! Kosze na śmieci rozwiązują problem pozbywania się opakowań po przekąskach i napojach. Activeline posiada w swojej ofercie szeroki wybór koszów na śmieci, które mogą stać solo (niezależnie od innych elementów małej architektury) lub zostać dopasowane stylistycznie do ławek.

Aktualny cennik małej architektury dostępny jest na naszej stronie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy można wybierać kolory wykończenia małej architektury?

Tak, nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze kolorystyki.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →