Instagram YouTube Facebook

Drewniany plac zabaw

Drewniane place zabaw stanowią nieodłączny element każdego terenu blisko przedszkola, skweru czy osiedla w mieście. Dzięki nim młodsi i starsi mogą rozładować nadmiar energii oraz cieszyć się z zabawy na świeżym powietrzu. Nic tak nie pobudza dziecięcej wyobraźni jak kolorowe huśtawki, bujaki czy domki z wbudowanymi drabinkami. Poszczególne konstrukcje mogą stać się zamkiem, otoczonym murami obronnymi lub statkiem kosmicznym. Wyobraźnia dziecięca jest nieograniczona. Z uwagi na różnorodność dostępnych urządzeń, dzieci trenują nie tylko koncentrację, lecz także sprawność motoryczną i psychofizyczną.

Nasi konstruktorzy wskazują, że plac zabaw drewniany to dobre rozwiązanie na terenie obfitującym w elementy zieleni. Naturalne tworzywo idealnie komponuje się z otoczeniem, a uniwersalne wzornictwo wraz z optymalnymi materiałami pozwala na zastosowanie całej palety kolorów. Drewniana piaskownica lub forteca w każdym dziecku obudzi małego odkrywcę skarbów. Zabawa na placach zabaw wyposażonych w nasze urządzenia z drewna pomaga dzieciom lepiej zrozumieć otaczający je świat i zasady współżycia społecznego w nim panujące.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

drewniane: produkty

Estetyczne place zabaw z drewna

Place zabaw z drewna od lat cieszą się dużą popularnością. Jako wiodący producent na rynku sprzętu przystosowanego do aktywności na świeżym powietrzu polecamy urządzenia drewniane. Ich estetyczny wygląd oraz trwałość dają gwarancję długoletniego użytkowania przez dzieci. Nasz projekt aranżacji wskazanego miejsca pozwoli wydobyć jego walory. Dodatkowo wprowadzamy udogodnienia, takie jak tablice ze znakami Braille’a czy specjalne podjazdy, które pozwalają na korzystanie z placu osobom niepełnosprawnym.

Wszystkie urządzenia drewniane, a także elementy składowe placu są nieustannie testowane pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa. Dokonujemy cyklicznych przeglądów naszego sprzętu. Posiadamy odpowiednie atesty oraz certyfikaty jakości. Dzięki staranności i dbałości o detale produkty przez nas wykonane są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Zabawa na placu zabaw z drewna wykonanym przez naszą firmę to czysta przyjemność.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW