Realizacje placów zabaw w mieście: Warszawa

Poniżej znajdują się opisy i galeria placów zabaw na terenie stolicy.

Tworzymy miejsca, które cieszą w całej Polsce, oczywiście także w stolicy. Przy każdej realizacji dbamy o szczegóły od projektu do odbioru. Dbamy o to żeby każdy maluch czuł się na placu zabaw komfortowo, dlatego używamy urządzeń dla dzieci niepełnosprawnych. W ten sposób wszystkie mogą uczyć się bycia w grupie, kompromisów i tolerancji.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji w Warszawie.

 

Plac zabaw na osiedlu mieszkalnym w centrum Warszawy

Na jednym z Warszawskich osiedli powstał wyjątkowy plac zabaw, który zawiera ogromny zestaw zabawowy Hexo z licznymi zjeżdżalniami i wieżami na które mogą wspinać się najmłodsi. Zestaw hexo to istna forteca, która sprawia ogromną radość dzieciom z całego osiedla. Sprawdź jak nasz najnowszy projekt się prezentuje!

Plac zabaw przy ulicy Lokajskiego w Warszawie

Warszawa ma nowy plac zabaw! Wyjątkowy, drewniany plac zabaw dla dzieci staną w Warszawie przy ulicy Lokajskiego. Dzieci nie schodzą z elementów zabawowych aż do zmroku. To chyba znaczy, że podoba im się nasza realizacja.

Najmłodsi mają do dyspozycji ciekawie wyposażony drewniany zestaw zabawowy z elementami ozdobnymi. Jest on w kształcie zamku z daszkami. To najczęściej wybierana forma takiego urządzenia. Podobno najbardziej pobudza wyobraźnię dzieci. Mogą one szaleć do woli, ponieważ zadbaliśmy o ich bezpieczeństwo. Plac zabaw zbudowaliśmy z elementów, które są nietoksyczne i nowoczesne. Zadbaliśmy o dokładny montaż i nawierzchnię bezpieczną. Teraz opiekunowie mogą się odprężyć i nie muszą co chwila nerwowo spoglądać na podopiecznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej i podzielenia się z nami spostrzeżeniami.

Galeria

Plac zabaw przy jednym z przedszkoli w Warszawie

W Warszawie powstał nowy wyjątkowo piękny plac zabaw od firmy Activeline. Wystarczy spojrzeć na zamieszczone poniżej zdjęcia, by zakochać się w jego kolorach. Nowy plac zabaw składa się między innymi z drewnianych zestawów zabawowych z wieżami i zjeżdżalniami. Szczególnie lubiana przez dzieci jest spiralna w kolorze czerwonym. Młodsze dzieci chętnie bawią się na huśtawce ze specjalnie dla nich przystosowanym siedziskiem.

Teraz młodsze i starsze dzieci z Warszawy mają do dyspozycji wyjątkowe miejsce do aktywności fizycznej pod chmurką. My zazdrościmy!