Huśtawki dla dzieci na plac zabaw

Huśtawka to najbardziej uniwersalny i ponadczasowy element wyposażenia placów zabaw. Kto z nas się nie bujał? No właśnie! Huśtanie się w górę i w dół to gwarancja wyśmienitej zabawy dla młodszych i starszych dzieci. Huśtawki dla dzieci powinny być bezpieczne i odpowiednio umiejscowione na placu zabaw (w specjalnie wyznaczonej strefie do huśtania). Nowoczesne huśtawki to urządzenia doskonale zaprojektowane, zapewniające bezpieczną zabawę dzieciom w różnym wieku oraz cieszące oko świetnym designem. Wyposażenie placów zabaw Activeline jest w pełni bezpieczne – potwierdzone certyfikatami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Nasza oferta:

Drewniane

Drewniane

Huśtawki drewniane to jeden z najpopularniejszych elementów placu zabaw dla dzieci. Huśtawki Activeline wykonane są z materiałów najwyższej jakości, z drewna klejonego warstwowo, belek impregnowanych i ocynkowanych śrub. Sprawia to, że nasze urządzenia są odporne na akty wandalizmu i skutki zmiennych warunków...
Zobacz →
Metalowe

Metalowe

Huśtawki metalowe na place zabaw to najbardziej wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych z huśtawek dostępnych w naszej ofercie. Posiadamy szeroki wybór huśtawek metalowych: podwójnych, poczwórnych, potrójnych, wagowych, podwójnych wagowych oraz nowość -
Zobacz →

Huśtawki: produkty

Nowoczesne i bezpieczne huśtawki łańcuchowe

Wyposażając plac zabaw w huśtawki, możemy wybierać spośród dwóch podstawowych rodzajów tego typu urządzeń: huśtawek wahadłowych i wagowych. Huśtawki wahadłowe umożliwiają zabawę w pojedynkę, a dzięki różnym rodzajom siedzisk – mogą być użytkowane równocześnie przez maluchy (huśtawka kubełkowa zapewnia im pełne podparcie i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania urządzenia) i starszaki (dla nich przeznaczone są siedziska koszykowe i proste). To w tej kategorii mieści się huśtawka łańcuchowa, którą większość z nas pamięta z dzieciństwa – obecnie z ich nowoczesnej odsłony korzystają nasze dzieci. Huśtawki wagowe to z kolei propozycja dla minimum dwójki dzieci korzystających z urządzenia jednocześnie. Nowością na placach zabaw są huśtawki typu „bocianie gniazdo” – dzieci je uwielbiają!

Elementem decydującym o bezpieczeństwie urządzenia jest jego konstrukcja. Obecnie na rynku dostępne są dwie wersje: drewniana i metalowa. Jedne i drugie wykonane są z najwyższej jakości materiałów i gwarantują długoletnie użytkowanie huśtawek, oczywiście nieco dłuższe w przypadku metalowych huśtawek. Huśtawki dla dzieci wykonane z drewna i metalu decydują w dużej mierze o stylu danego miejsca, nadając mu konkretny charakter.

Activeline.eu to oferta pełna rozbujanych huśtawek najwyższej jakości: drewnianych i metalowych. Nasi klienci mogą wybierać spośród różnych modeli, gabarytów oraz sposobu posadowienia urządzeń. Szeroki wachlarz żywych kolorów umożliwia stworzenie wyjątkowego miejsca do zabawy dla najmłodszych. Nasze urządzenia posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty świadczące o możliwości ich bezpiecznego montowania i użytkowania.

Czy wiedziałeś, że:

  • Huśtanie się wzmacnia rdzeń dziecka i pomaga w rozwoju równowagi.
  • Kołysanie podczas bujania się na huśtawce pobudza korę mózgową – część mózgu, która pomaga w koncentracji.
  • Huśtanie pomaga także w rozwoju integracji sensorycznej, czyli tego, jak mózg organizuje i interpretuje informacje. Integracja sensoryczna stanowi podstawę dla późniejszych, bardziej złożonych procesów uczenia się i zachowania.
  • Huśtanie się jest uspokajające!
  • Huśtanie na placu zabaw zachęca do interakcji społecznej i rozwoju.
  • Ruch kołysania pomaga rozwijać umiejętności percepcyjne.
  • Huśtanie zwiększa świadomość przestrzenną.
  • Huśtanie pomaga rozwijać umiejętności motoryczne – rozwój mięśni nóg, bieganie, skakanie, itp.
  • Huśtanie pomaga rozwijać zdolności motoryczne – siła uścisku, rąk, ramion i koordynacji palców.
  • Skręcanie i odkręcania na huśtawce ma dodatkowe korzyści! Według badań pobudza to różne części mózgu dziecka jednocześnie, co sprzyja powstawaniu nowych połączeń mózgowych. Połączenia te są ważne dla umiejętności uczenia się, oraz takich zdolności jak świadomość przestrzenna, wyczucie rytmu, zachowanie równowagi, kontrola mięśni, itp.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →