Urządzenia i akcesoria na plac zabaw

Dzieci uwielbiają się bawić, a Activeline z przyjemnością kreuje miejsca, w których młodsi i starsi mogą bezpiecznie oddawać się grom i zabawom ruchowym (i nie tylko!). Tworzymy współczesne place zabaw, czyli miejsca pełne różnorodnych urządzeń i akcesoriów – nowoczesnych, kolorowych i wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Wierzymy, że wyposażenie placów zabaw powinno umożliwiać wielowymiarową zabawę dzieciom w różnym wieku, a odpowiednio zaprojektowane i dobrane urządzenia na plac zabaw – gwarantować bezpieczne eksplorowanie przestrzeni.

Plac zabaw to prawdziwy poligon dla organizmów naszych dzieci – wszechstronnie je pobudzający, pozwalający na zdobywanie nowych sprawności i trenowanie nabytych już umiejętności. Poszczególne elementy placu zabaw mogą: wpływać uspokajająco na układ nerwowy oraz pozytywnie oddziaływać na koncentrację (huśtawki), wspomagać odczuwanie swojego ciała i utrzymywania równowagi (bujaki, kiwaki i karuzele), uczyć balansowania własnym ciałem (zjeżdżalnie) oraz umożliwiać pracę nad ogólną motoryką ciała (trampoliny, linaria, ścieżki zdrowia, zestawy sprawnościowe)… Ale to nie wszystko! Urządzenia zabawowe na place zabaw to również tradycyjne piaskownice i różnego rodzaju domki – jedne i drugie to pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni i kreatywności.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wyświetlanie 1–9 z 473 wyników

Lista produktów z kategorii Wyposażenie placów zabaw

Bezpieczne wyposażenie placów zabaw

Projektując i tworząc zestawy zabawowe i sprawnościowe oraz pojedyncze elementy do budowy placu zabaw staramy się podążać za dziećmi i dostosowywać naszą ofertę do ich potrzeb i pragnień. Activeline stawia wyłącznie na najwyższej jakości materiały, które gwarantują bezpieczne, długoletnie i satysfakcjonujące użytkowanie naszych urządzeń, akcesoriów i zabawek na plac zabaw.

Dzieci bawią się na placu zabaw

Stosujemy m.in. odpowiednio zabezpieczone komponenty z drewna, które wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, będąc równocześnie materiałami estetycznymi i przyjaznymi dzieciom, nie emitującymi żadnych szkodliwych substancji do otoczenia. Sięgamy także po najwyższej jakości kolorowe tworzywa sztuczne oraz solidną stal, która gwarantuje stabilne mocowania poszczególnych elementów i całych konstrukcji. Wszystkie elementy do placu zabaw, które wymagają użycia lin oraz linaria wykonane są z mocnych i bezpiecznych podczas użytkowania lin stalowych w oplocie polipropylenowym (materiał bardzo trwały, elastyczny i nadający się w stu procentach do recyclingu).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz aktualnym cennikiem urządzeń i akcesoriów na place zabaw Activeline.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy place zabaw Activeline posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność z normami?

Tak, wszystkie urządzenia Activeline są atestowane i posiadają certyfikaty.

Czy urządzenia na plac zabaw Activeline są odporne na akty wandalizmu i ekstremalne warunki pogodowe?

Tak, są wykonane z najnowocześniejszych, przyjaznych materiałów, które zabezpieczono przed czynnikami zewnętrznymi. Urządzenia ActiveLine są wyjątkowo wytrzymałe i odporne. Dzieci mogą bawić się na nich latami.

Czy Activeline ma w ofercie tylko drewniane place zabaw?

Nie, posiadamy w ofercie drewniane place zabaw i metalowe place zabaw dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Activeline dostępnym na naszej stronie internetowej.

Dlaczego place zabaw ActiveLine są uważane za bardzo wytrzymałe?

Place zabaw dla dzieci Activeline są tworzone z dbałością o każdy szczegół z nowoczesnych materiałów. Podesty są wykonane z płyty HDPE anti skid, która jest niemalże niezniszczalna. Wszystkie elementy urządzeń są specjalistycznie zabezpieczone przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi i ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Drewniane i metalowe place zabaw dla dzieci Activeline to najnowocześniejsze sprzęty.

Czy plac zabaw wymaga pozwolenia na budowę?

Plac zabaw dla dzieci zazwyczaj nie wymaga pozwolenia na budowę, jednak każdym klientem zajmujemy się indywidualnie i pomagamy na każdym etapie realizacji budowy placu zabaw dla dzieci.

Czy na placu zabaw wymagana jest nawierzchnia bezpieczna?

Zgodnie z przepisami na każdym placu zabaw z urządzeniami, na których dzieci bawią się na wysokości powyżej 1 metra jest wymagana nawierzchnia bezpieczna. Szczególnie polecana jest przez nas mata przerostowa, która amortyzuje ewentualne upadki, jest ekologiczna i łatwa w utrzymaniu.

Czy plac zabaw dla dzieci musi być ogrodzony?

Nie, ale ogrodzenie polecane jest, by odgrodzić przestrzeń placu zabaw od innej zabudowy i ulic, aby stworzyć przyjazną przestrzeń zabawy.

Czy urządzenia na plac zabaw dla dzieci muszą być certyfikowane?

Nie, ale inwestorzy powinni wybierać certyfikowane urządzenia, by nie ponosić odpowiedzialności za ich jakość. Jednak w publicznych i niepublicznych szkołach, placówkach szkoły i placówkach podlegające Ministerstwu Edukacji i Nauki wymagane jest wybieranie urządzeń z certyfikatami. Wszystkie urządzenia Activeline mają certyfikaty i są zgodne z normami.

W jakich kształtach budowane są trampoliny ziemne?

Trampoliny ziemne Activeline dostępne są w kształcie kwadratu i koła.

Czy trampoliny ziemne mogą być montowane modułowo?

Tak, a ich ułożenie jest przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta.

Czy można wybierać kolory wykończenia małej architektury?

Tak, nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze kolorystyki.

Czy można zmieniać kolory zestawów zabawowych z katalogu?

Tak, wspólnie z naszym architektem krajobrazu klient może dobrać idealną kolorystykę na swój plac zabaw dla dzieci.

Czy place zabaw dla dzieci Activeline są bezpieczne?

Tak, wszystkie urządzenia są certyfikowane i atestowane. Wykonano je z nowoczesnych, przyjaznych dzieciom materiałów z dbałością o każdy szczegół. Nawet po wielu latach intensywnego użytkowania zachwycają wysoką jakością. Nawierzchnia bezpieczna montowana na placu zabaw amortyzuje upadki i chroni przed urazami. Większość zestawów zabawowych wyposażona jest w antypoślizgowe podesty i ślizgi, które nie nagrzewają się i nie parzą. Plac zabaw ActiveLine pozwala rodzicom i opiekunom na brak zmartwień o bezpieczeństwo bawiących się dzieci.