Instagram YouTube Facebook

Siłownie zewnętrzne plenerowe - linia profesjonalna

Najnowsza rewolucja dotycząca sportu i rekreacji, jaka pojawiła się w Polsce, sprawiła, że wiele osób na wieść o niej przeciera oczy ze zdumienia i zachwytu. Mowa tu o najnowszej linii siłowni zewnętrznych, które posiadają szereg ciekawych zastosowań.

Do tej pory treningi ze zmiennym obciążeniem mogliśmy wykonywać jedynie w siłowniach stacjonarnych, wewnętrznych, kupując wcześniej wejścia jednorazowe bądź karnety na określony czas. Korzystanie z profesjonalnych, zewnętrznych urządzeń treningowych jest zupełnie bezpłatne i przede wszystkim bez żadnych zobowiązań!
Intrygujące, prawda?

Profesjonalne atlasy treningowe dają możliwość rozbudowania tkanki mięśniowej wszystkich partii ciała poprzez dużą różnorodność trenażerów i co najważniejsze – zmienne obciążenie – co sprawia, że każda osoba korzystająca z tego sprzętu, będzie mogła dostosować te opcje do własnych potrzeb.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Siłownie zewnętrzne: produkty

Siłownia zewnętrzna w plenerze – liczy się każdy oddech

W każdej aktywności ruchowej, a szczególnie podczas uprawiania konkretnego sportu, najbardziej kluczową rzeczą jest oddech. W przypadku siłowni wciągamy powietrze wraz z podjęciem ciężaru (np. poprzez podniesienie) i wydychamy w momencie relaksacji (odstawienia ciężaru). Oddech wspiera cały proces treningu. Powinien zatem być prawidłowy, głęboki i… pełen tlenu. Siłownia w plenerze ma tę niezwykłą przewagę, iż może dostarczać organizmowi nieograniczonych zapasów tlenu, świeżego powietrza. Z kolei to przekłada się na znakomitą jakość wykonywanych ćwiczeń.

Siłownia w innym wymiarze

Siłownie zewnętrzne posiadają swoje wyjątkowe zalety, które są przełomowe w porównaniu do tradycyjnych miejsc prowadzenia treningów.

Po pierwsze, stają się coraz bardziej nieodłącznym elementem przestrzeni miejskiej. Wpływają w sposób innowacyjny na strukturę i ukształtowanie zielonych miejsc w mieście. W znakomity sposób wpisują się w plan architektoniczny parków, skwerów, bulwarów oraz placów zabaw.

Po drugie, siłownie na świeżym powietrzu stają się otwartym zaproszeniem dla szerokiego grona odbiorców. Każdy może spróbować. Nie trzeba wykupywać karnetu czy umawiać się w siłowniach wewnętrznych. Co więcej, siłownie w plenerze są zazwyczaj otwarte 24/7, zatem możemy poćwiczyć o dowolnej porze dnia i nocy oraz nie musimy stresować się otoczeniem czy presją profesjonalistów z sali treningowej. Niejednokrotnie obecność trenerów i zaawansowanych sportowców może być dużą barierą dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią.

Trening na siłowni zewnętrznej – Przyjemne z pożytecznym

Czyż może być coś bardziej pożytecznego niż sport na świeżym powietrzu? Trening nabiera wtedy nowego znaczenia i w sposób dynamiczny wpływa na nasze samopoczucie. Dlaczego więc nie korzystać z możliwości i potencjału takiej inicjatywy! Co więcej, obecność siłowni w plenerze, na przykład obok placu zabaw, jest wręcz idealną okazją, aby poćwiczyć samemu, gdy najmłodsi korzystają akurat ze swoich sprzętów.

Stop dla wymówek!

Najczęściej forma pracy, którą wykonujemy, zobowiązuje nas do siedzącego trybu życia. Kto z nas, po całym dniu przebywania w pomieszczeniu nie marzy o treningu bądź jakiejkolwiek aktywności na zewnątrz? Do niedawna sport, jaki mogliśmy uprawiać na zewnątrz, ograniczał się do joggingu, jazdy na rowerze czy rolkach. W tej chwili dzięki siłowniom na powietrzu mamy już możliwość wykonania pełnego, profesjonalnego treningu całego ciała, z którego może czerpać korzyści każdy z nas, jednocześnie zażywając słońca i świeżego powietrza.

To jeszcze nie koniec – siłownia zewnętrzna z wirtualnym trenerem

Siłownie na powietrzu posiadają profesjonalne atlasy treningowe, wyposażone są w aplikację wirtualnego trenera – wystarczy zeskanować telefonem znajdujący się na urządzeniu kod QR i na ekranie wyświetli nam się film instruktażowy, gdzie profesjonalny trener przeprowadzi nas przez trening na urządzeniu.

Zero karnetów, narzuconych godzin otwarcia czy przepełnionych klubów fitness. Od teraz dzięki siłowniom zewnętrznym każdy trening na świeżym powietrzu to czysta przyjemność i to całkowicie za darmo!

Wybuduj profesjonalną siłownię na powietrzu w swoim mieście, Sprawdź cennik profesjonalnych siłowni zewnętrznych!

Trening na siłowni zewnętrznej – inny niż wszystkie

Będąc producentem sprzętów do siłowni w plenerze, obserwujemy coraz silniejszy trend do tworzenia miejsc treningowych w obrębie tkanki miejskie. Cieszy fakt, że takie inicjatywy zdobywają serca coraz liczniejszej grupy odbiorców. Siłownia zewnętrzna, stanowiąca dynamiczną przestrzeń, staje się innowacyjnym rozwiązaniem i przenosi trening na zupełnie inny poziom. Jest bliżej ludzi! Przez fakt, iż siłownia jest elementem parku czy placu zabaw, budujemy mocniejszą świadomość potrzeby sportu, który w tym wypadku jest na wyciągnięcie rąk.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czym Trenażery z Linii Profesjonalnej różnią się od urządzeń Fitness?

Profesjonalne Trenażery Activeline są urządzeniami takimi jak na tradycyjnej siłowni, które dostosowano i przeniesiono na zewnątrz. Pozwalają na wykonanie treningu siłowego wszystkich partii mięśni. Urządzenia Fitness służą do rekreacji i lekkich treningów, oraz są już wszystkim dobrze znane, podczas gdy Linia Profesjonalna to zupełna nowość.

Z jakim obciążeniem można trenować na Trenażerach Activeline?

System zmiennego obciążenia pozwala na dobranie do 160 kilogramów obciążenia.

Czy na Trenażerach mogą być montowane panele słoneczne?

Oczywiście, na dachach Trenażerów Activeline mogą być montowane panele słoneczne. Produkowana przez nie energia może zasilać oświetlenie Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Activeline.

Skąd będę wiedział jak ćwiczyć na Profesjonalnej Siłowni Activeline?

Trenażery Activeline dają ogromne możliwości różnorodnych treningów, ale trenuje się na nich tak jak na urządzeniach na tradycyjnej siłowni. Dodatkową pomocą jest dedykowana aplikacja mobilna z Trenerem Personalnym w smartfonie. Wystarczy zeskanować z urządzenia kod QR, a na ekranie wyświetli się nagranie, w którym wytłumaczone jest dokładnie jak bezpiecznie i skutecznie trenować. Początkujący i profesjonaliście nie są zmuszeni do dodatkowego kształcenia, by trenować na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Activeline.

Czy Profesjonalna Siłownia Zewnętrzna jest bezpiecznym miejscem treningu?

Oczywiście! Korzystając z aplikacji mobilnej trenujący dowiaduje się jak wykonywać ćwiczenia. Trenuje się w przysiadzie, którego głębokość można indywidualnie regulować. Dotykanie Trenażera ograniczono do minimum. Każdy może dobrać dla siebie odpowiednie obciążenie co ogranicza możliwość kontuzji. Profesjonalne Siłownie Zewnętrzne Activeline posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i są zgodne z normami.

Skąd wiadomo, że ciężary na Profesjonalnej Siłownie Zewnętrznej Activeline nie zostaną rozkradzione?

Linia Profesjonalna Siłowni Zewnętrznych Activeline wyposażona jest w specjalny system zmiany obciążenia. Ciężary poruszają się na stalowych obręczach, nie da się ich zabrać ani przenieść. Dodatkowym atutem tego systemu jest to, że obciążenie nie gubi się, jest na stałe zamontowane w urządzeniu. Wolne ciężary przymocowane są łańcuchami i nie da się ich ukraść.

Czy Profesjonalne Siłownie Zewnętrzne Activeline spełniają normy i posiadają wymagane certyfikaty?

Tak, na wszystkie urządzenia Activeline uzyskaliśmy certyfikaty potwierdzające zgodność z normami.

Czy kobiety mogą korzystać z Profesjonalnych Zewnętrznych Trenażerów Activeline?

Oczywiście! Zapraszamy wszystkie Panie do treningów na Profesjonalnych Siłowniach Zewnętrznych Activeline. Wszystkie osoby trenujące profesjonalnie i początkujące mogą trenować na Trenażerach Activeline. Dodatkowym ułatwieniem jest dedykowana aplikacja mobilna i specjalny system zmiennego obciążenia.

Czy aplikacja mobilna do Profesjonalnych Siłowni Zewnętrznych jest darmowa?

Tak, wystarczy ją pobrać i cieszyć się pomocą Trenera Personalnego w smartfonie.

Czy jako początkujący mogę trenować na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej?

Tak! Osoby zaczynające przygodę z siłownią mogą bez przeszkód trenować na naszych urządzeniach. Ułatwieniem dla nich będzie dedykowana aplikacja mobilna z funkcją Trenera Personalnego w smartfonie. Każdy może dobrać dla siebie idealne obciążenie, by ćwiczyć zgodnie ze swoimi możliwościami.

Czy Profesjonalne Siłownie Zewnętrzne Active Line nie zostaną zniszczone przez wandali i ekstremalne warunki pogodowe?

Profesjonalne Trenażery Activeline zostały specjalnie zabezpieczone przed korozją za pomocą cynkowania i malowania farbą proszkową. Połączenia są chronione płytami gumowymi, a połączenia ruchome specjalnymi kołnierzami. Profesjonalne Siłownie Zewnętrzne Activeline są odporne na akty wandalizmu dzięki wykonaniu z najnowocześniejszych materiałów i stabilnej konstrukcji.

Czy osoby dotychczas trenujące na tradycyjnej siłowni będą mogły trenować jak dotychczas na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej?

Tak, Trenażery Activeline posiadają te same funkcje co urządzenia na tradycyjnej siłowni. Jednak mają dodatkowe zalety jak wybór uchwytów, zmienne obciążenie bez gubienia ciężarów i wykonywanie treningu na świeżym powietrzu. Na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Activeline można wykonać profesjonalny trening siłowy całego ciała.

Czy trenowanie na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej jest higieniczne?

Tak, ograniczono kontakt ciała z urządzeniem do minimum. Trenuje się w przysiadzie dotykając oparcia plecami. Trenażery mają zamontowane wieszaki na ręczniki. Siłownie Zewnętrzne Activeline są dużo bardziej higieniczne niż tradycyjne, ciasne siłownie wewnętrzne.

Co jeśli złapie mnie deszcz podczas treningu na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej?

Pod dachem mogą znajdować się poszczególne Trenażery, lub cała Siłownia. Trenować można podczas każdych warunków pogodowych. Trenażery, a nawet ich oparcia są wodoodporne.

Jakie partie mięśni mogę trenować na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Activeline?

Podczas treningu na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Activeline można trenować wszystkie partie ciała z obciążeniem do 160 kilogramów.

Gdzie mogę się rozgrzać przed treningiem na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej?

Przed treningiem można zrobić jogging w przestrzeni miejskiej, lub stacjonarną rozgrzewkę w wolnej przestrzeni na terenie Siłowni Zewnętrznej. Może być ona wyposażona w trampoliny ziemne, które świetnie nadają się do wykonania rozgrzewki, lub treningu cardio bez obciążania stawów i kręgosłupa.

Czy na stacji street workout mogą trenować początkujący?

Oczywiście, stacja street workout jest wyposażona w różne urządzenia dla początkujących i zaawansowanych.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW