Co myślą nasi Użytkownicy

Profesjonalne Siłownie Zewnętrzne Active Line są coraz bardziej popularne i coraz więcej osób stara się o możliwość profesjonalnych, darmowych treningów w swojej okolicy. Dostajemy wiele wiadomości i pomagamy wszystkim w realizacji marzeń o Siłowni Zewnętrznej z Linii Profesjonalnej. Poprosiliśmy kilka osób, które się z nami skontaktowały, by opowiedziały dlaczego to zrobiły, co im się najbardziej podoba w Profesjonalnych Trenażerach Active Line i jak widzą swoją przyszłość z naszymi urządzeniami.

Piotr 39 lat

O nowym produkcie Active Line powiedział mi kolega. Zainteresowałem się, ponieważ jestem radnym i chciałbym zrobić coś dla mojego miasteczka. Nie jest ono duże i mieszkańcy nie mają żadnej siłowni ani basenu, by móc zadbać o swoją kondycję. Nieliczni posiadają siłownie w domu, ale to wydatek na który nie każdego stać.
Najpierw myliłem Profesjonalną Siłownię Zewnętrzną z urządzeniami Outdoor Fitness. Te drugie już nieraz widziałem i wiem, że mają one fanów, ale u mnie by się nie sprawdziły. Trenażery z Linii Profesjonalnej to maszyny do prawdziwych treningów całego ciała. Wspaniałe jest to, że z takiej siłowni będą mogli korzystać wszyscy za darmo. Każdy będzie mógł przyjść o każdej godzinie i ćwiczyć tyle ile chce. Opowiedziałem o Profesjonalnych Siłowniach Zewnętrznych Active Line na sesji Rady Miasta, i już zastanawiamy się skąd pozyskać pieniądze na realizację projektu. Bardzo chcę, żeby w obrębie siłowni była trampolina ziemna, najlepiej modułowa, oraz stacja do treningu street workout. Oczywiście zamontujemy na dachach trenażerów baterie słoneczne, dzięki czemu uzyskamy energię do zasilania oświetlenia. Nie będziemy montowali systemu monitoringu, ponieważ trenażery są wytrzymałe, a ciężarów nie da się ukraść.

Ania 21 lat

Od paru lat trenuję na siłowni, niestety nieregularnie. Siłownia znajduje się daleko od mojego domu i nie zawsze mam czas na dojazd. Poza tym trenuję z koleżanką, bo sama nie znam się na maszynach i boję się, że zrobię sobie krzywdę. Jak znalazłam Active Line? Kiedyś na facebook’u zobaczyłam zdjęcie Profesjonalnych Trenażerów, które wtedy przypominały mi dziwne roboty. Zaciekawiły mnie, pooglądałam zdjęcia, poczytałam i zaczęłam myśleć, jak mieć te cuda na osiedlu. Szczególnie ucieszyła mnie aplikacja na telefon, którą można sczytać kod z maszyny i obejrzeć filmik, w którym Trener Personalny tłumaczy jak ćwiczyć. To dla mnie super opcja, nie musiałabym liczyć na pomoc koleżanki i mogłabym treningi robić szybciej.
Napisałam do Active Line na facebook’u, pracownicy doradzili mi, żebym złożyła wniosek do Budżetu Obywatelskiego w moim mieście. Pomogli wypełniać dokumenty, wybrać Trenażery, wyszukać odpowiednią działkę w okolicy i pilnowali terminów. Wniosek został zaakceptowany, teraz czekam na wrzesień, wtedy będę zbierać głosy (już przekonuję sąsiadów) i liczę na to, że już niedługo będę mogła trenować na pięknej Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej na moim osiedlu. Szczerze, nie mogę się doczekać! Cieszę się, że to właśnie ja postarałam się, żeby moja okolica ożyła. Wiem, że niektórzy sąsiedzi nie trenują, bo nigdzie blisko nie ma obiektów sportowych. Mam nadzieję, że to zmieni się kiedy na naszym osiedlu zawita Profesjonalna Siłownia pod chmurką.

Katarzyna Anna 48 lat

O Profesjonalną Siłownię Zewnętrzną Active Line staram się, ponieważ chcę żeby moje nastoletnie dzieci częściej wychodziły na zewnątrz. Myślę, że siłownia pod chmurką je zachęci, nie będą wydawały pieniędzy w kawiarniach, bo będą zamiast tego spotykały się ze znajomymi na siłowni. O Active Line dowiedziałam się, kiedy na moim osiedlu postawili piękny plac zabaw dla dzieci. Zobaczyłam ich ofertę i napisałam maila, tak się to zaczęło.

Adrian 17 lat

Od 2 lat trenuję street workout, stworzyłem nawet z kolegami małą, amatorską grupę. Szczerze mówiąc nie mamy lekko, bo nie wszystkim podoba się kiedy trenujemy na mieście. Na szczęście niedługo powstanie nasza wymarzona Profesjonalna Siłownia Zewnętrzna Active Line z najlepszą stacją street workout, jaką kiedykolwiek widziałem. Myślę, że będą do nas przyjeżdżali ludzie z innych miast i będą zazdrościli, że my możemy trenować na takim sprzęcie codziennie.
Szukałem w Internecie sprzętów do street workout i natknąłem się na Active Line. Maszyny fajnie wyglądają i ta Fińska jakość… przypomniała mi się Nokia 3310 i wtedy zdecydowałem się na Linię Profesjonalną. Profesjonalna Siłownia Zewnętrzna może służyć nie tylko fanom street workout, dlatego pomyślałem, że łatwiej będzie ją zdobyć. Teraz ciężko trenujemy, żeby na gotowych sprzętach pokazać formę.

Mariusz 59 lat

Jestem seniorem, który dba o formę. W dzisiejszych czasach to normalne. Myślę, że można powiedzieć, że jestem aktywistą lokalnym. Sąsiedzi przychodzą do mnie z różnymi sprawami, i razem staramy się coś zaradzić. Syn opowiedział mi o Active Line. Nie było ciężko, trochę dokumentów na Budżet Obywatelski, zatwierdzenie, konsultacje, zbieranie głosów i gotowe. Za kilka miesięcy będę mógł trenować na profesjonalnych maszynach. Na razie w mieście mamy tylko siłownie Fitness, które nie dają zbyt dużych możliwości. Na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej będę mógł trenować z obciążeniem nawet do 160 kilogramów (oczywiście nie porwę się od razu na takie ciężary, ale będę wytrwale trenował). Żonę, która nie lubi biegać, namówię do treningów cardio na trampolinie ziemnej. Może zechce zabierać na nią wnuki? Myślę, że dzieci pokochają zabawę na trampolinie ziemnej, a nawet ci mieszkańcy miasta, którzy nie znają się na treningach na siłowni, zainteresują się nowymi trenażerami. Będą mogli korzystać z aplikacji i mojej pomocy, chociaż sądzę, że wystarczy Trener Personalny w smartfonie, bo bardzo dobrze wszystko tłumaczy.