Instagram YouTube Facebook

Place zabaw do parku

Miejskie parki to jedne z ostatnich enklaw zieleni, które w upalne dni dają schronienie od upału. Nie wystarczy wytyczyć alejki i postawić ławki: dobrze pomyślany park to także miejsce, w którym sensownie rozplanowano place zabaw oraz inne tereny przydatne w aktywnym spędzaniu czasu, jak np. siłownie pod chmurką. W parku dzieci mogą sobie pozwolić na więcej niż na osiedlu mieszkaniowym, dlatego parkowy plac zabaw może być naprawdę duży i wyposażony w zestawy zabawowe o dużym zróżnicowaniu elementów. Wszystkie sprzęty muszą oczywiście spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Place zabaw w parkach są ogólnodostępne. Duże natężenie ruchu przyczynia się do bardzo intensywnej eksploatacji wszystkich urządzeń. Każdy zestaw zabawowy na plac zabaw jest odporny na zmienne warunki pogodowe i akty wandalizmu. Jakość wykonania gwarantuje, że przez długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu, zjeżdżalnie, drabinki, ścianki wspinaczkowe oraz huśtawki nie będą ulegały częstym uszkodzeniom i będą prezentowały się estetycznie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

park: produkty

Parkowy plac zabaw – miejska enklawa nieokiełzanej zabawy

Parkowy plac zabaw to miejsce, w którym dzieci naprawdę mogą się wyszaleć. Warto więc zainwestować nie w najprostsze pojedyncze urządzenia, a całe zestawy zabawowe, z których zaaranżować można place tematyczne albo o różnym stopniu trudności. Wykonane materiałów, które nie nagrzewają się nawet w upalne dni, malowane nietoksycznymi farbami oraz wyposażone w antypoślizgowe elementy gwarantujące bezpieczeństwo, parkowe place zabaw pozostają miejskimi enklawami nieokiełznanej zabawy.

Małe, średnie i duże zestawy zabawowe zawsze można uzupełnić o dodatkowe pojedyncze urządzenia dla najmłodszych użytkowników – bujaki na sprężynach, domki czy hit ostatnich lat: trampoliny ziemne. Dzięki specyficznej lokalizacji korzystać z nich mogą nie tylko dzieci, ale także dorośli oraz osoby z ograniczeniami w obrębie narządów ruchu. Ciekawym dodatkiem będzie w miejskim parku także ścieżka zdrowia dla dzieci, wyposażona w elementy w sposób szczególny wpływające na ćwiczenie koordynacji ruchowej.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW