Place zabaw dla niepełnosprawnych

Dzieci od najwcześniejszych etapów rozwoju poznają świat przez zabawę. W dzisiejszych czasach szeroka gama rozwiązań technicznych pozwala cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu nie tylko osobom w pełni sprawnym fizycznie i psychicznie. Nasza firma ma w swojej ofercie place zabaw dla niepełnosprawnych, kompleksowo przystosowane dla osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi lub upośledzeniem umysłowym.

Zaprojektowane i starannie wykonane przez nas zestawy przyciągają wzrok dzieci dzięki bogatej palecie kolorów. Ciepła tonacja barw wzbudza zaciekawienie u najbardziej wymagających użytkowników. Ale poza walorami estetycznymi równie istotny jest szereg odpowiednich zabezpieczeń. To sprawia, że z naszych urządzeń może skorzystać każdy. Takie elementy są bardzo ważne dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, które na co dzień stykają się z wieloma różnymi ograniczeniami. Warto podkreślić, że radość czerpana z zabawy stanowi ogromną wartość, której nie da się przeliczyć na żadne pieniądze.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

dla niepełnosprawnych: produkty

Zabawy dla niepełnosprawnych

Wesoła zabawa z rówieśnikami na wspólnej przestrzeni w znacznym stopniu wspomaga zarówno rozwój fizyczny, jak też intelektualny. Dlatego tak ważne jest, by towarzyszyły jej odpowiednie narzędzia i zabawki, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Mówiąc o placach zabaw dla niepełnosprawnych trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim to, by dzieci były bezpieczne. Dlatego nasza firma kładzie nacisk na staranne wykonanie nawet najdrobniejszych detali, aby wyeliminować zagrożenia podczas wspólnie spędzonego czasu. Odpowiednia opieka stanowi jedynie dopełnienie kreatywnej zabawy, która zintegruje wszystkich.

Nawet najprostsza zabawa powinna pomóc w odprężeniu i zachęceniu dziecka do dalszych działań. Warto umożliwić młodemu człowiekowi nawiązanie przyjaźni i nauczyć funkcjonowania w grupie. Dla dzieci z niepełnosprawnością budowanie relacji z innymi jest szczególnie ważne. Aby osoby niepełnosprawne mogły w pełni cieszyć się z aktywności oraz korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu, proponujemy innowacyjne rozwiązania dla naszych urządzeń. Dodatkowe uchwyty pozwalają na swobodne przemieszczanie się, a wysokość jest dostosowana do możliwości użytkowników. Każdy element placu zabaw zaprojektowanego przez nas sprawi, że nawet najmniejszy ruch będzie miał ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zobacz jak zamówić →