Instagram YouTube Facebook

Projektowanie

Activeline to nie tylko inwestycje! Potrzeba ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów już wiele lat temu zaowocowała powstaniem pracowni projektowej. Nasze doświadczenie w projektowaniu i zaangażowanie pozwoliły zbudować zgrany zespół, któremu niestraszne jest żadne wyzwanie! Dzięki temu mamy na koncie już setki Projektów w całej Polsce!


NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą młodzi i kreatywni architekci i architekci krajobrazu, autorzy wielu projektów na terenie całego kraju. Wiemy, że ważnym aspektem naszej branży jest współpraca i komunikacja, dlatego działamy wspólnie z grupą specjalistów z różnych dziedzin.

W pracy nad Waszymi pomysłami wspomagają nas doświadczeni projektanci branży elektrycznej, sanitarnej, konstrukcyjnej czy drogowej. Połączenie doświadczenia, sprawnej pracy zespołowej z pasją i kreatywnością gwarantuje zadowolenie naszych Klientów!

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz liczyć na wysoki poziom opracowań. Uwzględniamy w nich przepisy prawne, założone budżety i terminy przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych rozwiązań technicznych i pomysłowości w poszukiwaniu rozwiązań architektonicznych, nie ustępującej nikomu na rynku.

Z NAMI TO PROSTE!

Sprawnie przeprowadzamy Inwestorów przez cały proces projektowy – od analizy stanu istniejącego, przygotowania programu funkcjonalno-użytkowego, koncepcji uwzględniającej potrzeby przyszłych Użytkowników, po dokumentację budowlano wykonawczą – oraz procedury administracyjne, dostarczając gotowy produkt, umożliwiający rozpoczęcie upragnionej budowy.

Jako firma Active Line od zawsze staramy rozwijać się i doskonalić, nie stawiając sobie ograniczeń. Efektem takiego podejścia jest powstanie działu projektowego, który obecnie zajmuje się kompleksowym opracowywaniem wielobranżowych dokumentacji technicznych.

Nasz zespół tworzą młodzi i kreatywni architekci i architekci krajobrazu, autorzy wielu projektów na terenie całego kraju. Mając pełną świadomość tego, jak ważnym aspektem naszej działalności jest współpraca i komunikacja, działamy wspólnie z grupą doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Branżyści, którzy wspomagają naszą firmę w pracy nad Waszymi pomysłami, są profesjonalistami m.in. w branży elektrycznej, sanitarnej, konstrukcyjnej czy drogowej.

220

zrealizowanych projektów

10

lat na rynku

170

wygranych przetargów


Nasze Referencje

Kompleksowo przeprowadzamy Klientów przez cały proces projektowy, począwszy od dokonania analiz stanu istniejącego i uwarunkowań zewnętrznych, poprzez przygotowanie programu funkcjonalno-użytkowego (czyli koncepcji uwzględniającej potrzeby przyszłych Użytkowników), aż po dokumentację budowlano-wykonawczą. Sprawnie realizujemy wszystkie procedury administracyjne, dostarczając gotowy produkt, umożliwiający rozpoczęcie upragnionej budowy.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz liczyć na wysoki poziom opracowań, uwzględniających najlepsze rozwiązania techniczne, obowiązujące przepisy prawne, założone budżety i terminy przy jednoczesnej pomysłowości w poszukiwaniu rozwiązań architektonicznych. Nasze kreatywne pomysły i nieszablonowość myślenia nie ustępują nikomu na rynku.

Czym się zajmujemy?

Zagospodarowania terenu

skwery, parki, place

Stanowiące miejsca integracji przyszłych użytkowników i uwzględniające aspekty społeczne i kulturowe.

place zabaw

Zapewniające najmłodszym użytkownikom świetną zabawę a ich opiekunom spokojną głowę o kwestię bezpieczeństwa.

profesjonalne siłownie plenerowe, boiska wielofunkcyjne, skateparki

Które motywują społeczność do aktywnego spędzania czasu i poprawiają kondycję zdrowotną.

tereny zielone

Uwzględniające niezwykle ważne obecnie rozwiązania proekologiczne takie jak ogrody deszczowe i wtórne wykorzystanie wód opadowych czy nasadzenia roślin miododajnych.

inwentaryzacje i waloryzacje dendrologiczne

Na potrzeby planowania inwestycji i zarządzania drzewostanem.


Obiekty kubaturowe

adaptacje

Przekształcamy obiekty, w celu nadania im nowych funkcji użytkowych lub przystosowania do obowiązujących przepisów.

termomodernizacje

Wykonując je mamy na celu zmniejszenie zapotrzebowania na energię cieplną w budynku, również przy wykorzystaniu odciążających środowisko, źródeł odnawialnej energii.

przebudowy
i rozbudowy budynków

W tym dostosowanie do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami – aby usprawnić korzystanie z nich i zapewnić równy dostęp wszystkim użytkownikom.

inwentaryzacje budowlane

Solidna podstawa do wykonania dokumentacji projektowej.


Niektóre z naszych projektów

Dostosowanie budynku w Krośnie do przepisów ochrony przeciwpożarowej

Zagospodarowanie rynku – Placu Kościuszki w Małogoszczu

Boisko wielofunkcyjne i bieżnia na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie

Remont posadzek w zabytkowym budynku Starostwa Powiatowego w Lubartowie

Skwer 600-lecia w Mińsku Mazowieckim

Zmiana sposobu użytkowania budynku po byłej szkole muzycznej na budynek mieszkalny z usługami w Kielcach


REKRUTACJA

Stale się rozwijamy, stale rekrutujemy – zapraszamy do współpracy


Wyślij swoje CV na:
projektowanie.activeline@gmail.com

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Efekty naszej pracy od lat cieszą mieszkańców
miast i miasteczek w całej Polsce!

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW