Instagram YouTube Facebook

Zestawy zabawowe DELUX - solidna konstrukcja

Zestawy zabawowe w wersji DELUX, to najwyższy dostępny standard wykonania w naszej ofercie. Urządzenia zabawowe wykonane są z rur stalowych grubościennych o największej średnicy na rynku, dzięki temu zestawy zabawowe zyskują bardzo solidną i wytrzymałą konstrukcję i są nawet dwukrotnie większe i mocniejsze od dostępnych na rynku zestawów tego typu.

Dzięki takiej technologii nasze zestawy zabawowe na place zabaw są całkowicie odporne na akty wandalizmu. Wszystkie elementy metalowe wykorzystywane w zestawach zabawowych metalowych są ocynkowane i malowane proszkowo w kolorze – stosujemy tylko specjalistyczne farby strukturalne nakładane metodą proszkową.

Zestawy zabawowe na plac zabaw na długie lata

Wszystkie elementy wykończenia wykonane są z nowoczesnego tworzywa LDPE, dzięki czemu nasze zestawy zabawowe nie wymagają konserwacji i nawet po wielu latach wyglądają jak nowe.

Dodatkowo, zjeżdżalnie stosowane do zestawów zabawowych wykonane są z nowoczesnych tworzyw, dzięki czemu nie nagrzewają się w słońcu i nie wychładzają w niższych temperaturach.

Nawierzchnie bezpieczne zapewniają dzieciom wesołą zabawę bez urazów. Dbamy o sferę wizualną naszych zestawów zabawowych-pomalowane są na ciepłe barwy, pojawiają się też na nich ozdoby w kształcie zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów zabawowych delux.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW