Instagram YouTube Facebook

Drewniane huśtawki na plac zabaw

Huśtawka drewniana dla dzieci to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń w naszej ofercie. Doskonale sprawdza się jako element wyposażenia większego placu zabaw, szczególnie dobrze komponując się z innymi drewnianymi sprzętami. Huśtawki drewniane również doskonale sprawdzają się, stojąc pojedynczo, np. na prywatnym tarasie, w ogrodzie, miejskim parku czy na osiedlu, gdzie nie ma miejsca na więcej urządzeń. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 ocen, średnia ocena to : 4,86 z 5) gwiazdek
Loading...

Drewniane: produkty

Są cenione przede wszystkim ze względu na wysoki poziom estetyki, komfort użytkowania i nadawanie pewnego klimatu ,,swojskości” miejscu, w którym się znajdą. Jeśli więc nie masz pomysłu na aranżację wolnej przestrzeni, huśtawka drewniana może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Nowoczesne huśtawki z drewna

Huśtawka drewniana – plac zabaw, na którym się znajduje, na ogół wygląda bardzo tradycyjnie. Wielu z nas, gdy myśli o przydomowej huśtawce, widzi właśnie tę drewnianą, dużą, z siedziskiem-ławką na łańcuchach, kojarzącą się z rodzinnym domem i beztroskimi chwilami spędzonymi z bliskimi. 

 

Huśtawka drewniana na plac zabaw może jednak mieć także bardzo nowoczesny design, pasujący do bardziej modernistycznych, metalowych placów zabaw. Efekt ten często jest osiągany dzięki zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki oraz obecności elementów metalowych czy plastikowych obok drewnianych. 

 

Na rynku znajdują się huśtawki drewniane w naprawdę mnóstwie fantazyjnych form, które da się dopasować właściwie do każdej przestrzeni, jednocześnie nadając jej niepowtarzalny charakter. Myślałeś, że wiesz, jak wygląda drewniana huśtawka na plac zabaw? Nawet tak z pozoru proste urządzenie może Cię jeszcze zaskoczyć! 

Bezpieczne huśtawki drewniane dla dzieci

Dzięki doborowi urządzenia, jakim jest huśtawka, plac zabaw drewniany z pewnością zyska pełnię funkcjonalności oraz nieodparty urok, przyciągający nie tylko najmłodszych, ale i starszych, którzy, huśtając się, mogą choć na chwilę przenieść się z powrotem do krainy dzieciństwa. 

 

Najważniejsze jednak, aby huśtawka drewniana była bezpieczna, dlatego nawet do przestrzeni prywatnej warto wybrać urządzenie posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. 

Drewniane huśtawki dla dzieci od Active Line

Huśtawki drewniane na plac zabaw od Active Line wykonano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, z drewna klejonego warstwowo, belek impregnowanych oraz śrub ocynkowanych. Dzięki temu nasze huśtawki drewniane są odporne na uszkodzenia mechaniczne, akty wandalizmu, a także na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

W ofercie Active Line można znaleźć huśtawki drewniane na plac zabaw pojedyncze z różnymi typami siedzisk, w tym tzw. bocianie gniazda, jak również huśtawki podwójne w wielu rodzajach. Mamy huśtawki wahadłowe oraz wagowe w najróżniejszych kształtach i wariantach barwnych, z bardziej lub mniej zabudowanymi siedziskami. Huśtawki drewniane  wspaniale komponują się także z małą architekturą wykonaną w podobnym stylu.

 

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW