Instagram YouTube Facebook

Gumowe figury na plac zabaw dla dzieci

Piękne figury z gumy wyglądają bardzo atrakcyjne, przyciągają dzieci (i nie tylko) i zapraszają do wspinania, interakcji i innych rodzajów zabawy.

Gumowe figury budzą fantazję i umiejętności motoryczne oraz są ulubionymi elementami do fotografowania razem z dziećmi i przyjaciółmi. Mocna kolorowa warstwa z EPDM jest zarówno miękka jak i trwała.

Figury z gumy na plac zabaw dla dzieci mogą być zamontowane na różnych rodzajach nawierzchni, np. na trawie, na powierzchni gumowej, lub na piasku. Tworzą atrakcje w przedszkolu, w parku, na placach i w innych miejscach publicznych. Mogą również być interesującym elementem w centrum handlowym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 ocen, średnia ocena to : 3,75 z 5) gwiazdek
Loading...

Gumowe figury na plac zabaw: produkty

Oryginalne gumowe figurki zwierząt na plac zabaw

Szukasz ciekawego pomysłu na podniesienie atrakcyjności placu zabaw? Gumowe figurki na plac zabaw to oryginalne rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością wśród inwestorów! Można je postawić w dowolnym miejscu placu zabaw (poza strefami bezpieczeństwa innych urządzeń i konstrukcji) i zamontować na różnych rodzajach nawierzchni, m.in. na trawie, na powierzchni gumowej i na piasku.

Gumowe figurki na place zabaw dostępne są w różnych kształtach i kolorach – możesz wybrać model (lub kilka modeli), które optymalnie wpiszą się w Twój plac zabaw i dodadzą mu charakteru. Gumowe figurki zwierząt na plac zabaw to m.in.: krab, panda, lew i żółw, ale w naszej ofercie znajdziesz również rewelacyjną gumową figurę autka!

Kompaktowe kształty figur oraz brak konieczności pozostawiania wokół nich rozległych stref bezpieczeństwa sprawia, że te dodatkowe atrakcje można zaplanować nawet w niewielkich, niewykorzystywanych do tej pory miejscach istniejących już placów zabaw lub ująć je w projekcie nowego placu zabaw o nieregularnym kształcie, np. w miejscu, w którym nie może stanąć żadne inne urządzenie.

Guma na plac zabaw – trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne

Figurki gumowe na place zabaw zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla człowieka i jego otoczenia. Podstawowym budulcem każdej figurki jest syntetyczny kauczuk – EPDM (etyleno-propyleno-dienowy-monomer). To materiał odporny na zmienne warunki atmosferyczne, skrajne temperatury, opady deszcz, gradu i śniegu oraz promieniowanie UV. Nie mniej ważna jest odporność gumy na plac zabaw na uszkodzenia mechaniczne – po gumowych figurkach można chodzić, wspinać się na nie, a także skakać, wskakiwać i zeskakiwać.

Inwestorzy doceniają stabilność wizualną materiału, dzięki któremu gumowe figurki na placach zabaw prezentują się doskonale przez długi czas, bez względu na intensywność ich użytkowania. Ponadto guma nie wymaga żadnych szczególnych czy kosztownych zabiegów konserwatorskich i naprawczych. Jest również bezproblemowa do utrzymania w czystości – wystarczy regularne oczyszczanie jej powierzchni, np. za pomocą myjki ciśnieniowej.

Place zabaw – gumowe figurki jako dodatek lub główna atrakcja

Gumowe figury na plac zabaw mogą stanowić ciekawy dodatek do dowolnie zaprojektowanego placu zabaw. Dzięki swojej uniwersalności, minimalnym wymaganiom w kontekście gruntu i stref bezpieczeństwa – bez problemu wpiszą się w niemal każdy plac zabaw, bez względu na jego wielkość, usytuowanie czy rodzaj podłoża. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by gumowe figurki stały się główną atrakcją Twojego placu zabaw! Postaw na kilka różnych figurek i przekonaj się, ile radości dostarczą małym użytkownikom Twojego placu zabaw!

Te ogólnodostępne elementy sprawnościowe sprawdzą się doskonale na placach zabaw przeznaczonych dla najmłodszych dzieci, np. żłobkowych lub przedszkolnych miejscach do zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci będą mogły próbować swoich sił podczas wspinania się na gumowe zwierzątka i autka, efektywnie trenując dużą motorykę w maksymalnie bezpiecznych warunkach.

 

Polecamy też ścianki wspinaczkowe na plac zabaw!

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW