Instagram YouTube Facebook

Bujaki wieloosobowe

Bujak to, obok huśtawki, jedno z najbardziej uwielbianych przez dzieci urządzeń zabawowych. Bujanie się ma na maluchy kojący wpływ, bo podświadomie kojarzy im się z ruchem, jaki towarzyszył im jeszcze w życiu płodowym. Kiwaki pozwalają więc doskonale odstresować się, ale można też się na nich wyszaleć. A co powiecie na bujaki  wieloosobowe na plac zabaw? Z nimi zabawa będzie jeszcze lepsza!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia ocena to : 5,00 z 5) gwiazdek
Loading...

Bujaki wieloosobowe: produkty

Nowoczesne bujaki wieloosobowe dla dzieci

Oprócz bujaków pojedynczych na placach zabaw coraz częściej spotkać można także bujaki dwuosobowe oraz wieloosobowe, mogące pomieścić trzy, cztery czy nawet więcej osób naraz. Występują w najróżniejszych wzorach i kolorach, praktycznie w każdym kształcie, jaki mógłby przyjść projektantowi do głowy. 

Bujaki sprężynowe wieloosobowe doskonale sprawdzą się na placu zabaw nawet o bardzo ograniczonej przestrzeni. Są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo estetyczne, dzięki czemu mogą stać się prawdziwą ozdobą każdego miejsca rekreacji, czy to w przestrzeni miejskiej czy w przydomowym ogródku. 

Atestowane bujaki wieloosobowe na plac zabaw od Active Line

W ofercie Active Line można znaleźć szeroką gamę bujaków wieloosobowych dla dzieci, które formą przywodzą na myśl zwierzątka, roślinki lub pojazdy. Są też takie, które bardzo przypominają klasyczne huśtawki wagowe. 

Nasze bujaki wieloosobowe na sprężynie stanowią wyśmienitą okazję do nauki współpracy i rozwiązywania konfliktów, zachęcają do podjęcia zabawy w grupie zamiast indywidualnie. Każdy z nich posiada certyfikat bezpieczeństwa wystawiony przez niezależną instytucję. Dokładamy ponadto wszelkich starań, aby konstrukcja urządzeń pozwalała na możliwie najbardziej komfortową zabawę. 

Dzięki zastosowaniu tworzyw najwyższej jakości, można mieć pewność, że nasze bujaki wieloosobowe na plac zabaw nie ulegną szybkiemu zużyciu. Zadbaliśmy o ich odporność na akty wandalizmu oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. Mamy nadzieję, że nasze produkty będą wywoływać uśmiech na dziecięcych buziach przez wiele lat.

 

POTRZEBUJESZ KONKRETNEJ OFERTY?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.
Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

ZAMÓW