Profesjonalna siłownia zewnętrzna? Ale po co?

post-img

 

Zapytacie mnie: co będziesz miał dzięki Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Active Line? Kiedy na moim osiedlu powstanie Profesjonalna Siłownia Zewnętrzna Active Line niewątpliwie moje życie zmieni się na lepsze. Moja okolica wyposażona w te potężne, nowoczesne urządzenia będzie wyglądała imponująco. Wyobrażam sobie, że w końcu będę regularnie trenował, bo siłownia będzie dostępna w każdym momencie i to za darmo. Będę wychodził z domu z moją ulubioną kapelą w słuchawkach, będę rozgrzewał się truchtem i przechodził do ćwiczeń siłowych. Marzę, aby przy mojej Siłowni Zewnętrznej była trampolina ziemna. Wtedy mógłbym wykonać rozgrzewkę skacząc, nie obciążając stawów i dodając sobie energii do każdego treningu.

Jak zacznę? Wiem, że na początku mogę nie mieć pewności jak ćwiczyć, ale przecież będę dysponował aplikacją mobilną, którą łatwo pobiorę za darmo. Uruchomię ją, zeskanuję kod interesującego mnie Atlasu Treningowego i Mobilny Trener Personalny powie mi jak trenować, bym uzyskał efekty, nie robiąc sobie krzywdy. W końcu nie będę się wstydził, że robię coś nie tak, że ktoś zrobi mi zdjęcie, które będzie krążyło po internecie. Już widzę jak będę oddychał pełną piersią, bo na Siłowni Zewnętrznej Active Line nie będę tłoczył się w ciasnej przestrzeni. Atlasy Treningowe dotyka się w minimalnym stopniu, wszystkie ćwiczenia wykonywane są na stojąco, co zdecydowanie zniweluje mój dyskomfort związany z klejącymi się ławkami.

Spędzanie czasu na zewnątrz będzie dla mnie codziennością, tym ucieszę mamę, która przy każdym telefonie przypomina mi, że za dużo czasu spędzam w pomieszczeniach. Może któregoś razu na Profesjonalną Siłownię Zewnętrzną zabiorę ze sobą Piotrka - kolegę z pracy, który jest totalnym gym freakiem. On trenuje od kilku lat, jest profesjonalistą. Jestem pewien, że spodoba mu się sprzęt Active Line. Będzie zachwycony z możliwości dobierania obciążenia aż do 150 kg - w końcu coś na jego mięśnie. Ja zacznę od mniejszych ciężarów, ale mam nadzieję, że dzięki systematycznym treningom, będę mógł podnosić coraz większe. Bardzo podoba mi się system zmiany obciążenia w Siłowniach Zewnętrznych Active Line, który płynnie działa, a ciężary się nie gubią. Pamiętam jak denerwowało mnie szukanie ich po całej siłowni wewnętrznej.

Wierzę, że dzięki Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej Active Line będę zdrowy i szczęśliwy, oraz zdobędę ciało, o którym od zawsze marzę. Byłoby świetnie gdybym na siłowni mógł lepiej poznać tę brunetkę z parteru. Kto wie? Może Profesjonalna Siłownia Zewnętrzna Active Line aż tak pozytywnie wpłynie na moje życie? Chcę się o tym przekonać!