WITAMINA D3 NA PLACU ZABAW I SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ

post-img

 PRZERAŻAJĄCE STATYSTYKI NIEDOBORU WITAMINY D3

Nawet 90% Polaków cierpi na niedobór witaminy D3. Objawami tego stanu mogą być: biegunki, problemy ze snem, osłabienie, nudności, bóle głowy, świąd skórny, częste oddawanie moczu, utrata apetytu, bóle kości, skurcze mieśni i problemy z koncentracją. Dlaczego witamina D3 jest dla nas tak ważna? Niedobór witaminy D3 może zwiększać prawdopodobieństwo zachorowania na choroby takie jak np.: krzywica, depresja, nowotwory, niedoczynność tarczycy, stany zapalne jelit, cukrzyca, przeziębienie czy otyłość. To przeraża, prawda? Jak więc uzupełnić niedobory tej witaminy?  

SKĄD CZERPAĆ WITAMINĘ D3?

By uzupełnić niedobory witaminy D3 należy jeść tłuste ryby, np.: makrelę, tuńczyka czy łososia. Niestety większość jedzonych przez nas ryb pochodzi z hodowli, a to niekorzystanie wpływa na ilość witaminy D3 w rybich tkankach. Można też stosować suplementy, których wchłanialność jest bardzo niewielka. Polska jest nisko nasłonecznionym krajem, dlatego, by nadrobić niedobory musimy spędzać na słońcu więcej czasu niż mieszkańcy ciepłych krajów. 

JAK PRZYJMOWAĆ SŁOŃCE? - NASZE RADY

Active Line promuje zdrowy styl życia i radzi jak dbać o rozwój ruchowy. Nasze Profesjonalne Siłownie Zewnętrzne i place zabaw to miejsca, w których czeka na Ciebie sport, zdrowie i świetna zabawa.

WITAMINA D3 NA PROFESJONALNEJ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ

Polecamy przenieść czynności wykonywane w pomieszczeniach na zewnątrz. Trenujesz na siłowni? Zacznij ćwiczyć w idealnym miejscu jakim jest Profesjonalna Siłownia Zewnętrzna Active Line. Na niej wykonasz profesjonalny trening siłowy, dotlenisz się i dostarczysz organizmowi witaminy D3. Urządzenia siłowni posiadają wszystkie funkcje tradycyjnych maszyn, które zostały dodatkowo wzmocnione. Z Profesjonalnych Siłowni pod chmurką można korzystać przez cały rok, co sprzyja zdrowiu, dotlenia organizm i ładuje niezbędną ilość witaminy D3. Być może jeszcze nie zacząłeś przygody z siłownią? Dla takich osób stworzyliśmy aplikację mobilną dedykowaną Profesjonalnym Siłowniom Zewnętrznym. Trener Personalny w smartfonie tłumaczy jak w bezpieczny i skuteczny sposób korzystać z nowoczesnych trenażerów zewnętrznych. Warto wspomnieć o trampolinach ziemnych, na których można bawić się i wykonywać rozgrzewkę przed treningiem. Uwielbiają je dzieci i dorośli w każdym wieku. Trampolina ziemna to kolejne urządzenie, na którym można spędzać czas i uzupełniać niedobory witaminy D3.

WITAMINA D3 NA PLACU ZABAW DLA DZIECI

Dzieci potrzebują witaminy D3, ponieważ w młodym wieku ich niedobory mogą być szczególnie groźne. Polecamy zamienienie zabawy w domu, przedszkolu i szkole na zabawę na placu zabaw dla dzieci. Kolorowe urządzenia i duże możliwości zabawowe sprawią, że dzieci w końcu same będą chciały wychodzić na zewnątrz. Plac zabaw na osiedlu i plac zabaw w przedszkolu stanie się ulubionym miejscem zabaw. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się zdrowych nawyków, rozwijać umiejętności społeczne i bawić się na słońcu, i jednocześnie dostarczać do organizmu tak ważnej dla odporności witaminy D3.