TRAMPOLINY ZIEMNE – CZYLI TRENING NAWET DLA SCEPTYKÓW

post-img

Trampolina - myślisz, że to tylko dla dzieci? Otóż nie! Słyszałeś może o jumping fitnessie? To energiczne ćwiczenia na trampolinach. Czytaj dalej, a dowiesz się dlaczego miliony osób na całym świecie pokochało tę formę aktywności fizycznej i dlaczego Ty też powinieneś się nią zainteresować.

TRAMPOLINY ZIEMNE - TRENING NA TWOICH OBROTACH

Ćwiczyć na trampolinie może każdy, nawet osoby otyłe i po kontuzjach. Osoby z nadwagą lub chorymi stawami nie mogą zbytnio obciążać organizmu biegami. Dlatego ćwiczenia na trampolinie są dla nich doskonałym rozwiązaniem, nie obciążają one stawów i kręgosłupa. Co ważne dowiedziono, że ten rodzaj aktywności jest o 68% skuteczniejszy niż jogging. Przy treningu na trampolinie aktywizowane są wszystkie grupy mięśni, serce jest wzmacniane, skóra i cały organizm dotleniane. Jumping fitness stymuluje procesy trawienne i przyspiesza metabolizm, co z pewnością zaciekawi chcących zredukować wagę. Należy również dodać, że na trampolinie mogą ćwiczyć osoby w każdym wieku.

TRAMPOLINY ZIEMNE - TRENING ZAWSZE, WSZĘDZIE, ZA DARMO

Pewnie myślisz, że do ćwiczeń na trampolinie potrzebujesz karnetu do klubu fitness, lub ogromnej przestrzeni i drogiego sprzętu? Zaskoczymy Cię! Trampolina ziemna to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych trampolin. Można na niej ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy, przy każdej pogodzie, o każdej porze roku. Nie trzeba jej rozkładać, nosić i chować, zastaniesz ją zawsze w tym samym miejscu w swojej okolicy. Trampolina ziemna może być zamontowana w przestrzeni miejskiej, w parku, lub w ogrodzie. Wspaniałe jest to, że pozwala na ćwiczenia na zewnątrz, dzięki czemu można dotleniać się i korzystać ze słońca.

TRAMPOLINY ZIEMNE - TRENING TAK JAK CHCESZ

Trampolina ziemna pozwala na wzmacnianie, rozwijanie gibkości i zmysłu równowagi, oraz modelowanie sylwetki. Oczywiście trening na trampolinie ziemnej daje mnóstwo frajdy, dodatkowo odstresowując i relaksując. To Ty wybierasz, czy skaczesz dla zabawy, czy w ramach treningu. Gdy trampolina ziemna umiejscowiona jest w pobliżu Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej można na niej wykonać rozgrzewkę. Trampoliny ziemne zazwyczaj są montowane modułowo, daje to jeszcze większe możliwości treningowe i zabawowe. Dzieci uwielbiają przeskakiwać między trampolinami, mogą się na nich wyżyć i rozwijać koordynację ruchową. Dlatego właśnie trampoliny ziemne polecane są też na place zabaw przy przedszkolach i szkołach.

TRAMPOLINY ZIEMNE - TRENING JUŻ TERAZ

Jeżeli poczułeś wiosnę na dobre, chcesz pozbyć się zimowego tłuszczyku i poczuć promienie słońca wybierz się na trening jumping fitness na trampolinę ziemną. Wzmocnisz swoje ciało i poprawisz sobie humor. Możesz zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, dziewczynę, chłopaka, dzieci, a nawet babcię! Ciesz się z wolności i uśmiechów podczas treningów na trampolinach ziemnych Active Line.