Płytki gumowe

Płytki gumowe-nawierzchnia bezpieczna na plac zabaw dla dzieci

Tworząc profesjonalny plac zabaw dbamy, również o jego szczegółowe wykończenie. Nawierzchnia bezpieczna, którą polecamy Państwu ma nie tylko piękny wygląd,co jest też ważne, ale ważniejsza jest ich trwałość i odporność na panujące warunki atmosferyczne. Płytki gumowe które, proponujemy są wykonane z granulatu gumowego SBR pochodzącego z recyklingu, granulatu EPDM do sklejenia używany jest klej poliuretanowy. Wybierając płytki gumowe masz gwarancję, że twoje dziecko będzie bezpieczne, płytki są miękkie i bezpieczne przy ewentualnym upadku. Dostępne w naszej ofercie są dwa wzory: kwadratowe oraz w kształcie puzzle różna gama kolorów pozwala stworzyć podłoże o ciekawym wzorze. Posiadamy również płytki z nadrukiem, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Wszystkie proponowane produkty są certyfikowane według europejskiej normy EN-1177 i w zależności od grubości, posiadają konkretny parametr krytycznej wysokości upadku.

PŁYTKI SBR

  • są to płytki, które składają się z czarnego granulatu SBR zespolone ze sobą na stałe kolorowym klejem poliuretanowym. W naszej ofercie posiadamy takie kolory jak: czarny, czerwony, zielony i szary. Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŁYTKI EPDM

  • charakterystyczne dla tego rodzaju płytki jest to, że dolna warstwa składa się z czarnego granulatu SBR, zaś górna warstwa to kolorowy granulat EPDM, który dostępny jest w różnych kolorach według skali RAL.