3 Genialne ćwiczenia na pośladki

post-img

3 GENIALNE ĆWICZENIA NA POŚLADKI

Wielu trenujących obawia się uszkodzeń kręgosłupa podczas ćwiczeń pośladków. Trenażery Active Line dzięki specjalnemu designowi minimalizują ryzyko ćwiczenia w złej pozycji. Każda maszyna ma specjalny kod QR, po którego sczytaniu smartfonem otwiera się nagranie z Trenerem Personalnym. Dedykowana aplikacja Active Line to ogromna podpowiedź i ułatwienie dla początkujących. Trener Personalny tłumaczy jak w bezpieczny i skuteczny sposób trenować na tych wyjątkowych maszynach. A artykuł jak ten "3 Genialne ćwiczenia na pośladki" utrwala wiedzę i zapowiada rewolucję w Twoich treningach.  Ale jak w praktyce wygląda trening na Profesjonalnej Siłowni Zewnętrznej? Poniżej znajdziesz opis trzech wspaniałych ćwiczeń na pośladki, które wykonuje się na Trenażerach Active Line.
PRZYSIADY Z OBCIĄŻENIEM Z PRZODU I Z TYŁU
Znane wszystkim ćwiczenie, w którym bardzo ważne jest prawidłowe ułożenie nóg. Niektóre osoby nie umieją stabilnie utrzymać sztangi, lub jest im z nią niewygodnie. Z Trenażerem 7.40 masz pewność, że każdy przysiad będzie tak samo idealny. Pozwala on na trening z obciążeniem z przodu i z tyłu. Obciążenie z tyłu Ważne jest, by utrzymywać plecy i klatkę piersiową prosto, oraz biodra w tyle. To jak nisko możesz zejść zależy od twojej sprawności. Tak długo jak jesteś w stanie utrzymywać kręgosłup nieobciążony i biodra w tyle możesz schodzić w dół. Skup się na utrzymywaniu całych stóp na podłożu. Z obciążeniem na plecach angażujesz całą dolną część ciała. Warto zacząć od małego obciążenia, by sprawdzić jak odbywa się ruch. Należy stanąć przed maszyną, złapać z góry za uchwyty, poprzeczkę oprzeć na karku. To ćwiczenie pięknie trenuje pośladki i nie szkodzi kręgosłupowi. Obciążenie z przodu To ustawienie dodatkowo trenuje nogi i nie angażuje dolnej części kręgosłupa. Należy stanąć jak przy poprzednim ćwiczeniu, ale obciążenie trzymać przed klatką piersiową.
ODWODZENIE BIODRA
Ćwiczenie jest niezwykle skuteczne, trenuje się na nim pośladki oddzielnie, dlatego można na nim korygować asymetrie. Z Trenażerem Active Line 7.45 trenujący ma pewność, że ćwiczy w odpowiedniej, bezpiecznej pozycji. Należy dobrać odpowiednie obciążenie, radzimy zaczynać z jak najmniejszym. Następnie stanąć twarzą do maszyny, lekko ugiąć kolana złapać za uchwyty, stopę zetknąć z belką spodem i wypychać nogę w tył.   Tutaj możecie zobaczyć nagrania ćwiczeń o których mowa z Trenerem Personalnym, już niedługo po polsku. https://www.youtube.com/watch?v=ZA9cttv--ks&list=PLRl8abQE-X_NlyOrpUXqMNt5-lDKSlodv&index=11 https://www.youtube.com/watch?v=f5R8iZtydBY&index=8&list=PLRl8abQE-X_NlyOrpUXqMNt5-lDKSlodv&spfreload=5 Już dziś napisz do nas, pomożemy Ci zbudować Profesjonalną Siłownię Zewnętrzną Active Line w Twojej okolicy byś mógł sam wypróbować 3 genialne ćwiczenia na pośladki.